Jump to content

Admin COME (Para yatırdım Ödeme Bildirimi Yapılmıyor www.oyunlevel.com

xigmatich

Recommended Posts

Bayiniz olan www.oyunlevel.com'a 90 TL para yatırdım fakat ziraat bankası ödeme bildirimi yapılan yer hatalı not found hatası veriyor.Ben polis memuruyum can sıkınıtısına oynuyorum şu oyunu umarım dolandırılmamışımdır.

ÖDEME BİLDİRİMİ YAPAMIYORUM. ABUK SUBUK BİR SİTE.

Arkadaşlar sabah ilk işim adliyede şikayetçi olup avukata bu oyunlevel.com adlı sitenin kurucusu ve çalışanları hakkın da suç duyurusun da bulunacağım. 24 saatte teslim filan yok yalan herşey kesinlikle paranzı kaptırmayın dolandırıcı sahtekarlar. Sabah 9 da ilk işim direk savcılığa gidip izmire bağlı hesap numaranızın kime ait olduğunu bulacağım paytr ye savcılıktan izin alıp rms attıracağım.

Sitede Duyuru Yapılmıştır bankalar ile ilgili sorunumuz vardı çözüldü şuanda ödemeler onaylanıyor.. Abuk subuk site dediğiniz site yaklışık 7 yıla yakındır yayında ve bin türlü soruşturmadan geçtik rahat olabilirsiniz....

İyi oyunlar dileriz Oyun Level Site yönetimi

Edited by OyunLeveL

On 2/21/2019 at 2:49 PM, OyunLeveL said:

Sitede Duyuru Yapılmıştır bankalar ile ilgili sorunumuz vardı çözüldü şuanda ödemeler onaylanıyor.. Abuk subuk site dediğiniz site yaklışık 7 yıla yakındır yayında ve bin türlü soruşturmadan geçtik rahat olabilirsiniz....

İyi oyunlar dileriz Oyun Level Site yönetimi

merhaba sitenizde 1 aylık hile ücreti 90 tl gözüküyor doğru mudur