Jump to content

Paypal satın alma hata

EthemEfe1

Recommended Posts

merhaba satın almayı çalıştığımda "Your credit card is declined. Please try another one." bu hatayı veriyor başka ödemi yöntemi ile alamazmıyız bayilerden almak istemiyorum

ve hile fixlendi satın alma gibi şeyler yazmayınız çözüm yazınız

11 hours ago, 59RuzqaR59 said:

Kardeşim Paypal Türkiyeye Kapali onun için Alamazsin Bayilerden Aşşaği biz Oyunlevel den Aldik Sorun yok 24 Saat İçersinde Teslim ediliyor. Yakin bir zaman da Bitcoin Ödeme Seceneği gelicek ama oda ne zaman belli değil..

paypalda ülkeyi yabancı bir addres koyup ve ininal ekleyince olmuyor mu artık?

20 usd = 125 tl şahsi görüşüm 20 tl daha fazla verir hiç paypal kapandı para gitti atm kesintisi ödeme yaparken paypal kesinti ile uğraşmaya değmez sanırım. 

20 tl fazla ödeyip www.oyunlevel.com dan satın almak çok daha mantıklı 6 .satın alışım onlardan

Dostlarım İninal ile MegaCheatin kendi sitesinden bayilere gerek kalmadan hile satın alma hakkında çok yakında video çekicem.  Ben alışverişimi tıkır tıkır yapıyorum sıkıntı çıkmadan. Gidiyorum ATM ye yatırıyorum parayı geliyorum açıyorum siteyi satın al diyorum alıyor sıkıntısız :)   Bakın hatta VİP im.

29 minutes ago, canerbey1 said:

Dostlarım İninal ile MegaCheatin kendi sitesinden bayilere gerek kalmadan hile satın alma hakkında çok yakında video çekicem.  Ben alışverişimi tıkır tıkır yapıyorum sıkıntı çıkmadan. Gidiyorum ATM ye yatırıyorum parayı geliyorum açıyorum siteyi satın al diyorum alıyor sıkıntısız :)   Bakın hatta VİP im.

biliyorum o taktiği bende öyle alıyorum

On 5/15/2019 at 1:01 PM, emre_234 said:

paypalda ülkeyi yabancı bir addres koyup ve ininal ekleyince olmuyor mu artık?

yok Olmuyor Paypal Türkiyeden Aliş verişi Tamamiylen Kesmek için Paypal Onayli Hesap Yapmiş Cep no Adres Email adresi Onayli Hesap Haline getirmiştir Alinmiyor ben ininal vede papara Card Eklemeye Çalişsam da Türkiye de Açildiği için Kartlar Block Oluyor Kabul etmiyor

10 hours ago, 59RuzqaR34 said:

yok Olmuyor Paypal Türkiyeden Aliş verişi Tamamiylen Kesmek için Paypal Onayli Hesap Yapmiş Cep no Adres Email adresi Onayli Hesap Haline getirmiştir Alinmiyor ben ininal vede papara Card Eklemeye Çalişsam da Türkiye de Açildiği için Kartlar Block Oluyor Kabul etmiyor

bendeki paypal hesabında ininal ekli önceden eklemiştim ama yinede alınmıyor diyorsun yani 

58 minutes ago, emre_234 said:

bendeki paypal hesabında ininal ekli önceden eklemiştim ama yinede alınmıyor diyorsun yani 

Bildiğim Kadari ile yeni hesaplarda Alinmiyor egerki 3-4 senelik Paypal hesap ile ola bilir ama yeni Hesapda %0 İhtimal