Jump to content

Satışlarımız Açıktır

VipMax

Recommended Posts

Allah rahmet eylesin Oyunlevel admininin Vefatından sonra bize imkan script ve desteğini sağlayan yardımcı adminlerinden  ufuk beye teşşekürler..

Türkiye resmi bayisi olarak satışlarımız açıktır. Resmi bayi güvencesi ile satın alabilirsiniz. 

Banka Havale, EFT kartsız İşlem 

Kredi Kartı ve İninal

http://www.vipsatinal.com/index.php

• Like 1

1 hour ago, VipMax said:

Allah rahmet eylesin Oyunlevel admininin Vefatından sonra bize imkan script ve desteğini sağlayan yardımcı adminlerinden  ufuk beye teşşekürler..

Türkiye resmi bayisi olarak satışlarımız açıktır. Resmi bayi güvencesi ile satın alabilirsiniz. 

Kredi Kartı ve İninal

Hayırlı olsun satışlarınız :) Zula hilesinde bildiğim kadarı ile anti ban yok zula reportları ya kontrol etmiyor ya da görüp umursamıyor diye düşünüyorum ama sizin site de anti ban yazıyor ? ve olsa bile burada da hilenin özellikleri yazıyor orada yazardı 

Just now, A1mbotexe said:

Hayırlı olsun satışlarınız :) Zula hilesinde bildiğim kadarı ile anti ban yok zula reportları ya kontrol etmiyor ya da görüp umursamıyor diye düşünüyorum ama sizin site de anti ban yazıyor ? ve olsa bile burada da hilenin özellikleri yazıyor orada yazardı 

Hile Burdaki hile ile aynı hile özellik isim vs bişey değişmez Burdaki hile hangi özellik ve avantajlara sahipse o hile de aynı şekilde 

Teşşekürler 

1 minute ago, VipMax said:

Hile Burdaki hile ile aynı hile özellik isim vs bişey değişmez Burdaki hile hangi özellik ve avantajlara sahipse o hile de aynı şekilde 

Teşşekürler 

Bende zaten buranın hilesi diyorum ama madem anti ban varsa neden burada asıl yapımcısının sitesinde yazmıyor da bayinin sitesinde yazıyor sorduğum konu bu 

3 minutes ago, A1mbotexe said:

Bende zaten buranın hilesi diyorum ama madem anti ban varsa neden burada asıl yapımcısının sitesinde yazmıyor da bayinin sitesinde yazıyor sorduğum konu bu 

Vip Bölümünden Duyurulardan bi güncellemde yazıyordu anti report eklendiği

Just now, A1mbotexe said:

Evet dikkat ederseniz konu başında scripti bir arkadaşımdan aldığımı beyan ettim bilgi için teşşekürler gerekli güncellemeler yapılacaktır.

Just now, deagle437 said:

Bu siteden ilk satın alım yapan benim galiba.
Canlı sohbetlerinde gayet hızlı cevap veriliyor.

Kolay gelsin bol satışlar :)

Evet İlk satın alan kişi olduğunuz için teşşekürler hayırlı olması dileğiyle iyi oyunlar dilerim

• Like 1

• 2 weeks later...
3 minutes ago, VipMax said:

Dün Olmadığım İçin Kusura Bakmayın birazdan kontrol ediyorum lisansınız birazdan teslim edilir

Nerdesin reis ya :D dünden beri yarın halledilir dert etmeyin diye diye yoruldum geldin sonunda 

17 minutes ago, BerkayK said:

Nerdesin reis ya :D dünden beri yarın halledilir dert etmeyin diye diye yoruldum geldin sonunda 

Eyw Kardeşim geldim aynan biraz kişisel işlerim vardı. 

Ödemeler Onaylanmış olup siparişlerini geçtikleri anda teslim alabilirler ... Bakiye Eklenmiştir siteden arkadaşlara;)

4 minutes ago, VipMax said:

Ödemeler Onaylanmış olup siparişlerini geçtikleri anda teslim alabilirler ... Bakiye Eklenmiştir siteden arkadaşlara;)

Arkadaşlar biraz sabırsız yapıcak birşey yok :) Rahatlamışlardır artık umarım 

17 minutes ago, VipMax said:

Dostum ödeme bildirimlerine tekrar bakabilir misin düzenleyip yazdım tekrardan

8 minutes ago, İsmet67 said:

Kredi Kartı Ödemesi Geldimi Alacağımda 

İsmet bey Kredi kartı ile ödeme seçeneğimiz hazır wordpress tema giydirme ve ürün ekleme işlemleri yapılıyor 

gerekli testlerden sonra aktif olacaktır. Dilerseniz banka hesaplarından yardımcı olabilirim size kartsız havale eft 

12 minutes ago, asker01 said:

Dostum ödeme bildirimlerine tekrar bakabilir misin düzenleyip yazdım tekrardan

Kral rahatladınmı ? bak olucak olucak dedim almışsın hesabı dünden beri başımı şişirdiniz :D hadi hayırlısı olsun 

On 7/13/2019 at 2:54 PM, VipMax said:

Kredi Kartı ve İninal

ben oyun  levele yatırdım ama onaylanmıyor neden acaba

7 minutes ago, omerx said:

ben oyun  levele yatırdım ama onaylanmıyor neden acaba

Satışları falan kapatıldı çünkü admini vefat etti :/ vefatından sonraki ilk 3 gün alışveriş yapsaydın kabul edilirdi fakat artık oyunlevel kapandı yerine vipsatınal geldi hile alıcaksan ordan alıcaksın