Jump to content

Selamın aleyküm

Wait4you0

Recommended Posts

Bizzat MegaCheats adminiyle konuştum güvenebilirmiyiz diye sorduğumda evet şuan resmi bayimiz dedi ve daha öncedende zula hile satışı yapmış hatta bu sitede dolaşan bir arkadaş vardı ben ordan almıştım ve teslim edildi dedi. Dolandırıcı bir site olduğunu düşünmüyorum bende çok beklemiştim OyunLevelden alırken ama sonunda elime ulaşmıştı eğer bugünde teslim edilmezse admine tekrardan mesaj atarım anlarız durumu 

Forumda herkes yavaştan VIP oluyor :D MuratBey 1-2 saat önce normal üyeydi VIP olmuş 

3 hours ago, Wait4you0 said:

Neden herkes bi bok söylüyor ama kesin birşey yok diyorsunuz vipsatinal dan alın adamlar alıyor gerçek mi belli değil herkes bi söylüyor kimse yardımcı olmaya çalışmıyor nasıl bi toplumsunuz ?

Evet dostum ne oldu ? :D ben dedim güvenilir diye pişman olmıcaksınız dedim hayırlı olsun seninde 

1 minute ago, Wait4you0 said:

gercekten @59RuzqaR35 tşk ederim 20 dk içersinde Lisansi teslim etti

Yakalanma riskiniz var bu arada dikkatli olun benim bildiğim bayiler dışında başka biryerden satın alınmıyor Admin görürse veya iletilirse lisanslar iptal olabilir VipMax`tan almayı tercih edin mutlaka 

1 minute ago, 59RuzqaR59 said:

Öncelik İle W.a.s Konu Basliği için Vede Bayi Dişindakilare Yasak Diyorsunuz ama Dolandiricilar için Yasaktir. Sonucda Siteden Satin Aliniyorsa Admin Parasini Alip Satin Alinan Kişilerden Şikayet vede Dolandirildim die bir Cewap Gelmediği Surecede Admin Neden Hesaplari Kapatsinki ? Sonucda Burda Hizli Hizmet Veriyorum Verdiğimin Karşiliğini Aliyorum.. Senin Söylediğin Şey Bayi Dişandan Almayin Admin Görürse Banlar Ozaman Bitcion İle Alan Herkezi Banlamasi Gerek. Bu İse Mantik Dİşi bişey Bayisinin Satmasini İstese idi Bitcoin İle Satişi Kapatir Bayisine verirdi Bukadar Basit Kavgaya Görültü Çikartmaya Gerek yok.

Gürültü veya Kavga çıkarma derdinde değilim insanlara yardımcı olman kısa sürede hesap teslimi yapman tabikide çok güzel birşey fakat ben yinede dikkatli olun derim 

10 minutes ago, BerkayK said:

Gürültü veya Kavga çıkarma derdinde değilim insanlara yardımcı olman kısa sürede hesap teslimi yapman tabikide çok güzel birşey fakat ben yinede dikkatli olun derim 

Berkay Kardeşimiz bu konuda Haklı Her önüne Gelen Satış yaparsa Forum Dolandırıcıdan Geçilmez 

varsa Bir Güvenceniz admine sunarsınız bayilik alırsınız Adminin Güvenipte Bayilik vermediği Bir kişiye Neden güvensin insanlar

Satış Yetkisi olanlar 

Megacheats.io  ve

Türkiye Resmi bayi kanalı: www.vipsatinal.com/

Bunun Haricinde hiçkimseden alışveriş yapmayın sorumlusu yapanların sorumlulukları kendilerine aittir. 

Olası bir durumda kesinlikle yardımcı olunmayacaktır.

Çalınması. Teslim edilmemesi. Keyloger yemesi Eksik gün verilmesi. ban yemesi gibi durumlar bizlerin sorumluluğu altında değildir. 

Edited by VipMax

Bitcoin ve ödeme seçeneklerinin burdan açık olmasının nedeni 

Kendi başlarına kendi imkanları ile almaları içindir. 

Üyeler Arası Ticaret için değildir. Üyeler arası Ticaret her zaman kötü sonuçlar doğurur sen yapmazsan seni örnek alan biri geir senin gibi satış yapar dolandırır o yapmaz sa başkası yapar. 

Onaylanmış kişiler haricinde güven konusu oluşturmayacağından sorumluluk kendilerine aittir. 

Dolandırılır Çalınır Hesabı çalınır teslim edilmez bunlar hepsi birer risk Bayi olmayan kişilere güvenirken dikkat etmek gerekir 

Sonuçta admin Güvendiği Kefil olduğu kişilere bayi rankı verir. 

Rüzgar bey Diğer Hesabınızı banlad ım Bunu da banlamak istemem kardeşim sakin sakin işine bakarsan sevinirim.. 

iyi Forumlar ve oyunlar dilerim

14 hours ago, VipMax said:

Bitcoin ve ödeme seçeneklerinin burdan açık olmasının nedeni 

Kendi başlarına kendi imkanları ile almaları içindir. 

Üyeler Arası Ticaret için değildir. Üyeler arası Ticaret her zaman kötü sonuçlar doğurur sen yapmazsan seni örnek alan biri geir senin gibi satış yapar dolandırır o yapmaz sa başkası yapar. 

Onaylanmış kişiler haricinde güven konusu oluşturmayacağından sorumluluk kendilerine aittir. 

Dolandırılır Çalınır Hesabı çalınır teslim edilmez bunlar hepsi birer risk Bayi olmayan kişilere güvenirken dikkat etmek gerekir 

Sonuçta admin Güvendiği Kefil olduğu kişilere bayi rankı verir. 

Rüzgar bey Diğer Hesabınızı banlad ım Bunu da banlamak istemem kardeşim sakin sakin işine bakarsan sevinirim.. 

iyi Forumlar ve oyunlar dilerim

usta öm ye bakabilirsin rica etsem