Jump to content

güvenlik

OurShaW

Recommended Posts

3 hours ago, OurShaW said:

beyler ben alacamda ad soyad tel no felan istiyor sıkıntı olmasın sonra ve ödeme yaptıktan kaç gün sonra teslim edilir

Her bayi telefon tc ad soyad ister gayet doğal hicbir sıkıntı çıkmaz merak etme bende 2 gün sonra alıcam inşallah 

1 minute ago, AsiBey said:

evet bayi neden tc istiyor güvenlimidir bayiye tc girmek @VipMax

Güvenlik açısından isteniyor zaten 😊

arkadaşlar para yatırırken atmye,TC kimlik numaranız ve tel numaranızı veriyorsunuz zaten bayi bu bilgileri doğrulamak için istiyor. Bu gayet normal. Bayram tatili olduğu için onaylanma süreci biraz uzun olabiliyor. Ben dün yaptım işlemleri hala onaylanmasını bekliyorum. Onaylanma süresi 24 saat diye sitede yazıyor. Ben bugün fark ettim. 

Edited by Mhmmdemir

2 minutes ago, Mhmmdemir said:

arkadaşlar para yatırırken atmye,TC kimlik numaranız ve tel numaranızı veriyorsunuz zaten bayi bu bilgileri doğrulamak için istiyor. Bu gayet normal. Bayram tatili olduğu için onaylanma süreci biraz uzun olabiliyor. Ben dün yaptım işlemleri hala onaylanmasını bekliyorum. Onaylanma süresi 24 saat diye sitede yazıyor. Ben bugün fark ettim. 

Bayram diye usta zaten  bayram sonrası onaylanicaktir tatile veya ziyarete gitmişlerdir bende zaten o yuzden bayramin bitmesini bekliyorum parayi yatirmak icin 😁

2 minutes ago, ryuga51 said:

biraz acele etseler ya dün yatırdım parayı hala kontrol ediliyor 2 gündür oyuna girmek istemiyom hilesiz

Herkesin özel bir hayatı var bayram ziyaretine gitmislerdir dedigim gibi veya tatile onaylanir merak etmeyin 

3 minutes ago, Mhmmdemir said:

Bayramdan sonra yapılacak olsa yazarlardı buraya bayramdan sonraya kalacaktır diye. Sadece 24 saat onaylanma süresi bence beklemene gerek bugün bi ara girip onaylar.

Umarım onaylanır bende isterim fakat bayram sonrasina kalicak bana gore 

10 hours ago, RZGR-Ronix said:

Bitlo ile ben Anlatim yapicam ama Yeni telefon ile tc Numarasi Gerektiği için Sifirdan Video Çekemiyorum..

sansür koy birşey olmaz şu ödemeyi nasıl yapacagımı bi öğrensem direk alacam zatende