Jump to content

Zula Aktif Hile Satan Bayi Varmı Anında Teslim Edecek Alıcam

01tugay01

Recommended Posts

2 haftadır akgezen bey hile vericek 6 kişi filan magdur parayı atmışız hile bekliyoruz sorun var diyip duruyor megaya yazıyoruz bayinizin sorunu var diyor bekliyoruz bugün yazdık cevap vermiyorlar rezalet kepazelik paramızla rezil olduk resmen madem akgezen hilemizi vermiyor neden mega cevap vermiyor bize hilemizi neden mega teslim etmiyor  etmicekse nedne ozaman gidiyor bayilik veriyor adama hayırdır ya mq 2 haftadır bekletilmek içinmi o kadar parayı attık güvendik ben bu hileyi almadan hakkımı helal etmiyorum haram olsun inşallah diger arkadaşlarda helal etmiyor edilene kadarda hakkımız sonuna kadar haramdır helal deildir

2 hours ago, MertXd said:

2 haftadır akgezen bey hile vericek 6 kişi filan magdur parayı atmışız hile bekliyoruz sorun var diyip duruyor megaya yazıyoruz bayinizin sorunu var diyor bekliyoruz bugün yazdık cevap vermiyorlar rezalet kepazelik paramızla rezil olduk resmen madem akgezen hilemizi vermiyor neden mega cevap vermiyor bize hilemizi neden mega teslim etmiyor  etmicekse nedne ozaman gidiyor bayilik veriyor adama hayırdır ya mq 2 haftadır bekletilmek içinmi o kadar parayı attık güvendik ben bu hileyi almadan hakkımı helal etmiyorum haram olsun inşallah diger arkadaşlarda helal etmiyor edilene kadarda hakkımız sonuna kadar haramdır helal deildir

Bayisi olan Akgezer Karindeşen Dc sin de Takiliyor Ben Karindeşen Dc msj İle ona bu Yazdiklarini Kendisi İlettim oda  Ulaşamiyor Öldümü Kaldimi Kaçtimi belli Değil Tekrardan Geçmiş Olsun.. Mega Site Adminine gelicek Olursak Adamlarin bir Şuçu yok Bayi verdiklerini Kişilerin Yarin bir gün böyle Olcaklarini bilemezdi. Sabonun da Dediği gibi Kimse Hazir Stok Yapmiyor Çünki E-pin Systemi Olmadiği için Anlik Alip Satmasi gerekiyor Vede Akgezerin İninal Kart Blocklandi Demesi bana Göre Sacma Sonucda 5 Tl lik Kart Blocksan sa bile Müsteri hizmetlerin 5 Dk da Halledilir Baska bir iş var bunun içinde. Tekrardan Geçmiş Olsun.. Yakin Zaman da Çözüm bulursunuz..

delete

Şu aq akgezeni bizi dolandırdı artık şu site admini yada başka bir bayi mağdurların hilesini versin biz burda 130 tl boşuna vermedik hemde öğrenciyiz yeter artık Bende hakkımı helal etmiyorum o mercedesinide biyerine soksun sevgilisiylemi yiyor paralarımızı bilmiyorum inşallah boğazında kalır korona virüsü olur

Edited by egebaba90