Jump to content

MegaCheats Resmi Bayisi

PlayerAim

Recommended Posts

• 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

zamanında playeraim'den almıştım 1 dakika bile geçmeden teslim edildi biraz ara verdim ama alacağım zaman ne olursa olsun yine palyeraim'den alıcam. İşini layığı ile yapıyor uzun süre bekletmiyor ayrıca ininal gibi bir kart ile bile ödeme yapılabiliyor

On 17.7.2020 at 04:02, ppx52 said:

zamanında playeraim'den almıştım 1 dakika bile geçmeden teslim edildi biraz ara verdim ama alacağım zaman ne olursa olsun yine palyeraim'den alıcam. İşini layığı ile yapıyor uzun süre bekletmiyor ayrıca ininal gibi bir kart ile bile ödeme yapılabiliyor

ilginize teşekkür ederim elimden geldiğinde kaliteli hizmet sunmaya çalışıyorum. :) 

Ya hocam sonraki alışverişi bizden yapmayin. Her yerde boş konusmussunuz. DC de 2 admin 2 de destek ekibi zaten var. PM attığınız da da zaten cevap verildi. Bu tarz müşterilere ihtiyacımız yok. Diğer bayilerden satın alabilirisiniz.

• 5 weeks later...
On 19.7.2020 at 17:01, PlayerAim said:

Ya hocam sonraki alışverişi bizden yapmayin. Her yerde boş konusmussunuz. DC de 2 admin 2 de destek ekibi zaten var. PM attığınız da da zaten cevap verildi. Bu tarz müşterilere ihtiyacımız yok. Diğer bayilerden satın alabilirisiniz.

hocam merhaba  pubg lite hilesi alacağımda çalışıyormu şu an acaba sorunsuzsa hemen almayı düşünüyorum

• 4 weeks later...

Artık MegaCheat için de otomatik teslimat AKTİFTİR.
Websitemiz üzerinden Sipariş verdiğinizde size otomatik olarak bir key verilecektir ve bu keyi hesabınızdaki gerekli alana girerek anında kullanmaya başlayabileceksiniz. İddia ediyoruz daha hızlısı yok :) 

Edited by PlayerAim

• 2 months later...
19 hours ago, sLmanyLmaz said:

Hayirli günler hocam Vipsatinal sitesine yönlendirdiler ordan bakiye yüklenmesini yaptım fakat 1 hafta oldu hala tarafıma dönüş yapılmadı ve 2 gündür Web sitesi kapalı bağlantınız varmi sizin website nedir .

bizim başka bir websitesiyle bağlantımız yok hocam oraya bakiye yüklediyseniz orayı BEKLEMENİZ gerekli :)
www.playeraim.com websitemizdir.