Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Sign in to follow this  
ppx73

Megacheat Zula

Recommended Posts

Ne yapicaksin Chorome İncele deyip Members Deyiştirip Reseller yazip SS mi aticaki yaa birak Sen Kimi Kekliyorsun halada Kalkmiş İnandirmaya Çalişiyor bu attiğin Yalanlara İlk Önce Kendin İnan..

https://prnt.sc/tsmrkb

Edited by homunlor

Senin Bayi Paneli Dediğin Eskiden sana verilmiş Olan Paneli Gösterirsin Ancak Kusura Bakma Senin gibi Sazan Çok Gördüm Tatli sudan Çikip Tuzlu Suda Yüzmeye Çalişan Sazanlari. + Bayi Paneli Kimse Bilmediği içinse Kendine Ufak Mysql ile Web Tabanli göstermelik yapip Milleti Keklersin ancak.

bi sg aq kirosu gecen Discord Gizli Bayisiyim ben deyip SS ile doldurmussun a q bizim türk milleti salaq oldugu için inanirlar zaten 

La kalk si*tir aq davar eşşeği seni adamlıktan anlamıyon senin gibi eşşeklere semer vurmayınca akıllanmassınız sq Mevlana değilim ben adam olda gel

30 minutes ago, SogukPazar said:

La kalk si*tir aq davar eşşeği seni adamlıktan anlamıyon senin gibi eşşeklere semer vurmayınca akıllanmassınız sq Mevlana değilim ben adam olda gel

Kes Aq Kirosu Milleti Salaqmi Sandin İkile aq Kürtdu Dağlara Evladim Dağlarda Yaşarsiniz Ancak..

Edited by homunlor