Jump to content

VİPSATINAL UZERINDEN ALISVERİS YAPMAYIN

SelmanYILMAZ

Recommended Posts

Cümleten hayırlı akşamlar arkadaşlar uzun süredir Megacheast 'in TR resmi bayii olarak adlandırılan sayfalardan alışveriş yapmaktayım fakat 10 lira eksik olsun diye son aldığım resmi site olarak Megacheats'in bize sunduğu  http://www.vipsatinal.com/ sayfası tamamen dolandırıcılık üzerine döndüğünü farkettim...
13.12.2020 tarihinde 2 arkadaş alışveriş için bakiyesi yükledik ve aynı gün içinde bakiye yüklemesi yapıldı fakat hileyi aldığımızda tarafımıza ne bir bilgilendirme nede bir özür talebinde bulunuldu
15.12.2020 sayfamızda problem var denilerek üyelere kapatıldı 2 gün sürekli kontrol etmemize rağmen sayfa açılmadı
17.12.2020 Sayfa profiline giriyor fakat sayın degerli üyelerimiz web hattimizda bazi probmlerden dolayı aksaklıklar yaşandı en kısa sürede teslimatları sağlanacak denilerek Profil yazısı yazıldı ve tkrar sayfa 1 gün arayla kapatıldı
18.12.2020 ' de Bazı koşullar nedeni ile problemleri gideremedik ödeme yapan arkadaşlar kontrol edilecek 1  hafta içinde hesaplarına yönlendirilecek panosu ile paylaşım yapıldı
25.12.2020 Tarafımıza herhangi bir ödeme sağlanmadı aynı şekilde arkadaşında insanları salak mı sanıyorsunuz salak yerine mi koyuyorsunuz defalarca moderatör ve adminlere mesaj atılmasına rağmen hiç bir şekilde dönüş yapılmadı sonradan araştırdım genel olarak bu sayfanın düzeni bu şekildeymiş hile teslim 1 haftayı buluyormuş komik bir durum parayı alırken haftayı bulmuyorsunuz.
Gerekli ekran görüntüleri alındı ve banka dekontları mevcut bu saaten sonra tarafımıza ödeme yapılsada şikayetten geri dönülmüyecektir aynı zamanda atılan mesaj tarihleride mevcut olup mağdur edildiğimiz ortadadır 185 lira ile biz mağdur olmayız ama siz o mahkemelerde yersiniz.

http://www.vipsatinal.com/ ALIŞVERiŞ Yapmayın mağdur kalmayın.

Aynı zamanda Megacheats ile görüşme yaptıgımız zaman TR bayiileri bizi ilgilendirmez cevabını aldık elin gavuru çok çok teşekkür ederim bizimle fazlası ile ilgilendi ama bizim Türkler her zamanki gibi hile hurda peşinde.

forumdaki konuları kontrol etseydiniz görürdünüz zaten herken onlardan şikayetci adminlerde bişi yapmıyo.  bende zamanında onlardan aldım 10 gün boyunca teslim etmediler bende gittim @PlayerAim den satın aldım adam anında teslim etti. şimdi de otomatik teslimat var ödeme yaptığında direk veriyor sana. vipsatınal ı admin cıkarmıyor ama bizim yapacağımızda ondan  satın almayarak bayilikten atılmasını sağlayabiiriz. vipsatınalın hep bir bahanesi var bugun site yarın internet öbür gün teyzesi ölmüştür daha sonrada eltisi ölür:D yalanın sınırı yok ya billetin parasını kullanıyor birçok adamıda dolandırmıştır. 10 lira fazla verin adam gibi yerden alın. 2 bayi var adam gibi yapan biri PlayerAim diğeri sabo. gerisini siz düşünün.

6 hours ago, riosenbeq69 said:

BANA ULAŞIN BEN SIZE ALIRIM KENDIM MEGACHEATS DEN ALIYORM ARACI FLAN YOK 15 DK ICINDE HERKEZE ALIRIM

böyle kişilerdeki mağduriyet vipsatınal mağduriyetinden daha fazladır siz siz olun satın almayın piyasa böyle dolandırıcı dolu.
@KillThemAll @PlayerAim bu sitenin resmi bayileridir ve mağdur etmeyen adam gibi hizmet veren iki bayisidir. 

sorumluluk size ait olacaktır ve admin bunlardan gelen hiçbir şikayeti dikkate almayacaktır.

1 minute ago, PlayerAim said:

böyle kişilerdeki mağduriyet vipsatınal mağduriyetinden daha fazladır siz siz olun satın almayın piyasa böyle dolandırıcı dolu.
@KillThemAll @PlayerAim bu sitenin resmi bayileridir ve mağdur etmeyen adam gibi hizmet veren iki bayisidir. 

sorumluluk size ait olacaktır ve admin bunlardan gelen hiçbir şikayeti dikkate almayacaktır.

:D Sen daha ekmege mama derken ben burdan hıle alıyordm gıtte bokunla oyna adamım benım sız ac kopeklere 20 TL verceklerıne ben bedavaya alırım skıntı yapma :D

🤣🤣🤣🤣🤣 buyursun abim ileride tanımıyorsun beni boşver tanımada. sen kendi oyuncaklarınla oynamaya devam et.  belki bi sazan düşer de tokatlarsın  :D  hadi naş 

sizin gibi bitane emrah vardı burda zamanında mıllete hıleyı satcm dıyıp marayı alırdı ortalıkdan kaybolurdu aslan parcası..

3 minutes ago, riosenbeq69 said:

sizin gibi bitane emrah vardı burda zamanında mıllete hıleyı satcm dıyıp marayı alırdı ortalıkdan kaybolurdu aslan parcası..

Tanımadan boş yapma sen gibi olup kaç kişiyi dolandıran var senin dolandırıcı olmadığını kimse bilemez haksız durumdasın şu an 🤠

ne emrahlar geldi ne ahmetler gitti hepsini gördü bu gözler ve gülerek izledi.. türkiye neden bu kadar milletin 3 5 liarasını tokatlayıp kaçmak isteyen adam gibi hizmet vermeyen enbesillerle dolu anlamıyorum. zor değil arkadaş adam size 10 soru soracak sizde 10 cevap vereceksiniz. o ülkede bu işi yapmak için bu riske giriyorsunuz ve 3 liranın peşine düşüyorsunuz. Ben de bu duruma artık kayıtsız kalmamak için tr de iş yapmaya başladım.. ASLANIMMM rahat ol siz yokken de biz burdaydık siz gidince de biz burada olacağız ;)

Edited by PlayerAim

ne emrahlar geldi ne ahmetler gitti hepsini gördü bu gözler ve gülerek izledi.. türkiye neden bu kadar enbesil milletin 3 5 liarasını tokatlayıp kaçmak isteyen adam gibi hizmet vermeyenle dolu anlamıyorum. o ülkede bu işi yapmak için bu riske giriyorsunuz ve 3 liranın peşine düşüyorsunuz. Ben de bu duruma artık kayıtsız kalmamak için tr de iş yapmaya başladım.. ASLANIMMM rahat ol siz yokken de biz burdaydık siz gidince de biz burada olacağız ;)

Harikasın 🤩🤠

Kimsenin Dolandırıldığı vs Yok Yıllardır Bizden satın almaktasınız Selman Bey Daha önce hiçbir Problem Yaşamadınız. Sistemsel bizden kaynaklı olmayan bir problemden dolayı bu duruma geldi.

Teslim edilmeme Nedeni Daha önce de sitede duyuru yapıldı. Sistemsel  Yazılımsal bir hata vardı Ödemeleriniz Onaylanıyordu Ama sipariş  geçilince bakiye kesilip siparişiniz bize iletilmiyordu sistem tarafından Bundan Dolayı Siteyi Kapattık Bakıma Aldık Ve gerekli düzenleme Yapılarak Sorun Düzeltildi. Bize Gözükmeyen KAyıtlarımızda Olmayan bir siparişi Nasıl teslim edelim Bunun İÇin Bu sorunu Yaşayanlar için Canlı destek hattımız açık durumdaydı iletttiler teslim aldılar. 

Siz iletişime geçmek yerine buraya bu tür yaygara konular açmaya karar vermişsiniz Haklısınız Bişey Diyemem Size Hakkınızı Aramak sizin Hakkınız. Ama Lütfen Bu Tür KOnular açmak yerine bir kere de İletişime geçmeyi deneyiniz. 

Vipsatinal.com Buranın en eski İLk ve en güvenli resmi bayisidir. Çok kısa sürede kredi kartı ve  otomatik teslimat dönemine geçilecektir. .

İletişimin Çok daha hızlı olabilmesi adına eskisi gibi Vbulletin veya xenforo forum sistemi Kurulacaktır.  

Ayrıca Zula Pubg Vb Yeni nesil oyunlara ait güncel ürünler satışa sunulacaktır. 

21 hours ago, PlayerAim said:

ne emrahlar geldi ne ahmetler gitti hepsini gördü bu gözler ve gülerek izledi.. türkiye neden bu kadar milletin 3 5 liarasını tokatlayıp kaçmak isteyen adam gibi hizmet vermeyen enbesillerle dolu anlamıyorum. zor değil arkadaş adam size 10 soru soracak sizde 10 cevap vereceksiniz. o ülkede bu işi yapmak için bu riske giriyorsunuz ve 3 liranın peşine düşüyorsunuz. Ben de bu duruma artık kayıtsız kalmamak için tr de iş yapmaya başladım.. ASLANIMMM rahat ol siz yokken de biz burdaydık siz gidince de biz burada olacağız ;)

Daha önce kredi kartı ile zula hilesi satın aldım. Kart bilgilerimi kayıt edip 3 ay sonra 970 tl    pubg uc satın alarak dolandıranlar var. Siz değerli üyelerdenricam bu tür kredi kartı ile satış yapan sitelerden alışveriş yapmayın. Size güvenli 3d vs derler inanmayın. kartınızı - bakiye sokar sizi zor durumda bırakırlar.  olan bize oldu hak talebi edemezsiniz bilginize. işlemlerinizi ya kendiniz buradan direk yapın yada kartsız işlem ile yapınız.

Edited by Ahfemi98

4 hours ago, VipMax said:

Kimsenin Dolandırıldığı vs Yok Yıllardır Bizden satın almaktasınız Selman Bey Daha önce hiçbir Problem Yaşamadınız. Sistemsel bizden kaynaklı olmayan bir problemden dolayı bu duruma geldi.

Teslim edilmeme Nedeni Daha önce de sitede duyuru yapıldı. Sistemsel  Yazılımsal bir hata vardı Ödemeleriniz Onaylanıyordu Ama sipariş  geçilince bakiye kesilip siparişiniz bize iletilmiyordu sistem tarafından Bundan Dolayı Siteyi Kapattık Bakıma Aldık Ve gerekli düzenleme Yapılarak Sorun Düzeltildi. Bize Gözükmeyen KAyıtlarımızda Olmayan bir siparişi Nasıl teslim edelim Bunun İÇin Bu sorunu Yaşayanlar için Canlı destek hattımız açık durumdaydı iletttiler teslim aldılar. 

Siz iletişime geçmek yerine buraya bu tür yaygara konular açmaya karar vermişsiniz Haklısınız Bişey Diyemem Size Hakkınızı Aramak sizin Hakkınız. Ama Lütfen Bu Tür KOnular açmak yerine bir kere de İletişime geçmeyi deneyiniz. 

Vipsatinal.com Buranın en eski İLk ve en güvenli resmi bayisidir. Çok kısa sürede kredi kartı ve  otomatik teslimat dönemine geçilecektir. .

İletişimin Çok daha hızlı olabilmesi adına eskisi gibi Vbulletin veya xenforo forum sistemi Kurulacaktır.  

Kardeşim defalarca mesaj atılmasına rağmen insanlara tek kelime dönüş yapılmadı biz burdan Vip satin al üzerinden alisveris yapan insanlar burdan konuşuyoruz ama siz tenezzül edip ne bir bilgi verilmedi nede geri ödemeler sağlandı . Suan megachestse tek bir kelime sorun belirtiyim dk sinda yada aynı gün içinde kesin dönüş sağlıyor sizin özelliğiniz nedir insanları bu kadar mağdur bırakıyorsunuz 1 ay az bi suremi ? Insanlari kendi yerinize koymanız yeterli olur uzatmaya gerek yok .

6 hours ago, Ahfemi98 said:

Daha önce kredi kartı ile zula hilesi satın aldım. Kart bilgilerimi kayıt edip 3 ay sonra 970 tl    pubg uc satın alarak dolandıranlar var. Siz değerli üyelerdenricam bu tür kredi kartı ile satış yapan sitelerden alışveriş yapmayın. Size güvenli 3d vs derler inanmayın. kartınızı - bakiye sokar sizi zor durumda bırakırlar.  olan bize oldu hak talebi edemezsiniz bilginize. işlemlerinizi ya kendiniz buradan direk yapın yada kartsız işlem ile yapınız.

nedüü belirsiz yerlerden alırsanız olacağı bu. 3D secure zorunlu sistemlerden yapılan alışverişler asla sizi mağdur etmez. Eğer bir yerde bir ödeme yapıyorsanız ve size 3D secure destekli demesine rağmen ödeme esnasında telefonunuza kod gelmiyorsa ve ödeme direk geçtiyse 3D secure desteklemeyen bir kanal üzerinden alışveriş yapmışsınız demektir. bu olduğunda güvenlik amacıyla kartınızı iptal ettirip yenisini talep edin. ancak 3Dsecure ile ödeme yaptığınız sistemlerden korkmayın çünkü kartınız 3D secure desteklediği için başka birisi kullanmak istediğinde telefonunuza sms gelir ve bu sms olmadan da işlem yapamazlar. SİZ ÖNCE BU İŞLEMLERİN NASIL İŞLEDİĞİNİ ÖĞRENİN.. HERZAMAN KARTINIZI 3D SECURE OLMAYAN İŞLEMLERE KAPATIN.(DEFAULT OLARAK KAPALI GELİR, SİZ DAHA SONRADAN AÇTIRMAZSANIZ)

On 12/28/2020 at 3:12 PM, VipMax said:

Siz bizle dalgamı geçiyorsunuz burda bide insanlara açıklama yapıyorsunuz gerizekalilar gidin sayfanıza bi forum yada ulaşım kurun burda kendinizi savunamazsiniz böyle rezil bir firma görmedim benim paramı gönderin  ben sizden ürün fln istemiyorum bilgileri gönderin yazdın 10 hafta oldu hesaba hala para gelecek banka ilede görüştüm her hangi bir ödeme yapılmamış 15 gün içinde hesaba gecer diye diye insanlarıda kandırmayın 

Selman Bey Eski Lisansınız Uzatılmıştır. 

Mustafa Yusa Ödeme Bilgilerinizi İletin LÜtfen Tarafınızdan Bize Yapılmış Hiçbir Ödeme Olmayıp asılsız sallama mesajlar atmayınız Lütfen.

Canlı destek hattımız Hafta içi Gün içinde sürekli açık İLetişime geçiniz Aksini Söylüyorsanız Lütfen. 

İyi Oyunlar dileriz

On 12/31/2020 at 3:24 PM, VipMax said:

Selman Bey Eski Lisansınız Uzatılmıştır. 

Mustafa Yusa Ödeme Bilgilerinizi İletin LÜtfen Tarafınızdan Bize Yapılmış Hiçbir Ödeme Olmayıp asılsız sallama mesajlar atmayınız Lütfen.

Canlı destek hattımız Hafta içi Gün içinde sürekli açık İLetişime geçiniz Aksini Söylüyorsanız Lütfen. 

İyi Oyunlar dileriz

Vipmax Ugur Eskilerden Beri Tanirim Kendisi Dolandirici Değildir Gerek Skype Olsun Veya Destek Hatti Üzerinden Size Yardimci Olur Eskilerden Dediğim Sadece Zula İle Kisiitli Değil Kendisi Wolfteam Cs-go Pugb ws..ws.. Hilelerini Satiş yapan bi yerdir İster istemez Systemsel bir Sorun Oldugunda Geçikme Yaşana Bilir. Bu Normal Hemen Cewap verilmediyse İşlem yapilmadiysa bu Dolandirildin demek değildir Elinde Yatirdiğina Dair Makbuz Dekont  İle Gonderirsin İşlemini yapar Zaten. Sonucda Resmi Reseller Hakki var Eskilerden Beride Burda Kendisi. Şöyle bişeyde var İllakide Resellerden Alicaksin Ediceksin Diye bişey de yok Yaşin 18 yaş üstü ise bitcoin ile Kendin de ala bilirsin güvenmiyorsan.. Eskilerden Kalan 2 Sağlam Satici Vardir. Vipmax İle Sabo Bunlardan Baskasini Tanimam..

1 hour ago, homunlor said:

Vipmax Ugur Eskilerden Beri Tanirim Kendisi Dolandirici Değildir Gerek Skype Olsun Veya Destek Hatti Üzerinden Size Yardimci Olur Eskilerden Dediğim Sadece Zula İle Kisiitli Değil Kendisi Wolfteam Cs-go Pugb ws..ws.. Hilelerini Satiş yapan bi yerdir İster istemez Systemsel bir Sorun Oldugunda Geçikme Yaşana Bilir. Bu Normal Hemen Cewap verilmediyse İşlem yapilmadiysa bu Dolandirildin demek değildir Elinde Yatirdiğina Dair Makbuz Dekont  İle Gonderirsin İşlemini yapar Zaten. Sonucda Resmi Reseller Hakki var Eskilerden Beride Burda Kendisi. Şöyle bişeyde var İllakide Resellerden Alicaksin Ediceksin Diye bişey de yok Yaşin 18 yaş üstü ise bitcoin ile Kendin de ala bilirsin güvenmiyorsan.. Eskilerden Kalan 2 Sağlam Satici Vardir. Vipmax İle Sabo Bunlardan Baskasini Tanimam..

bu vıpmaxı falan tanımam bende @KillThemAll dan alıorum kaç aydır 1 sene oldu yaklasık 1 senedır ondan alırım cok guvenılır çoğu kişi 200 tl cekıor dedı ve benı magdur etti yanı ama sabo abim sagolsun her zaman fıyatı bellı kaç tl cektıgı bellı bayı olarak ben sabo abiyi tercih ederım işi gucu rast gıtsın ömrumun sonuna kadarda ondan alcagım 🙂😉

• 3 weeks later...

@avkan65 bugüne kadar hiçbir müşterisi teslimat konusunda mağdur olmamış sadece 2 bayi var. Biri ben diğeri @PlayerAim

Benimle dc üzerinden iletişim kurabilirsiniz teslimatınızı hızlıca yaparım veya playeraim ile iletişim kurabilirsiniz.

Dc Adresim : BySaBo#0476

BTC veya ETH ile ödeme yapabilen arkadaşlar ürünü kendileri satın alabilirler en iyisi budur.

Ancak ödeme yapamayan arkadaşlar lütfen bayi olmayan kişilere itibar etmeyin.

Daha önce defalarca 5-10 tl daha az vermek için tüm parasını kaybeden insanlar oldu.

Edited by KillThemAll
  • Like 1

KArdeşim şu dc konusunda beni kızdırıyırsunuz haa whatsap ver halledelim benim yaşım 54 ben dc anlamam mic yok 

Yahu bi megachats zula alacağım binbir dereden su getirdiniz bana Admin Lütfen esnek olun ya bu nedir ? Para ile alıyoruz öpücükle değil nedir bu kadar zahmet ?

herkesi çoluk çocuk zannediyorsunuz ..

yahu bir bayi de gelsin şuraya desin ki abi gel hesap no vereyim gönder parayı al hizmetini ..göndereyim parayı  ne dir bu korku ne dir bu ?

resellers madem bayiyim diyorsun neden yardımcı olmuyorsun ? 

reseller kardeşim  btc ve etc ile ödemeden bahsetmişsin sende biliyorsun Türkiye de bu hesapları açmak o kadar kolay değil...

Aslında söylediğiniz gibi yardımcı oluyorum ben zaten. 

Hesap numaraları paylaşmış durumdayım ödeme yapsanız teslimatınızı yaparım.

Girin yukarıdaki konuya, istediğiniz bankaya ödemeyi yapın.

Aşağıda ödeme bildirimi var, ödeme bildirimi yapın yardımcı olayım size.