Jump to content

hileli sayfam dolandırıcı dikkatli olun lütfen

fayais

Recommended Posts

Herkese Merhaba,

ocak ayında hileli sayfam dan 1 aylık üyelik aldım açtı daha sonra 1 hafta sonra ayında 500tl yatırdım 5 ay için daha sonra 5 ay yükseltmedi ve üyeliğin biteli 1 ay oldu ve hiç bir şekilde mesajlara cevap vermiyor. son derece kibar davrandım ama yeter sabrım kalmadı. Lütfen hileli sayfam dan uzak durun dolandırıcı yetkili yerler den alışveriş yapınız.

sorun çözmedi dolandırıcı 8 marta yapcam dedi yapmadı sakın kanmayın bu sözümdür 500tl mi çaldı hırsız zehir sıkım olsun. sakın kanmayın herkese duyurun lütfen. hileli sayfam dolandırıcı.!

lütfen bayilik vermeyin başkasnın canı yanmasın 

yeni mi anladınız :D
bende bu adamdan almıştım zamanında bana 4 gün teslim etmedi. @PlayerAim den satın alıp satıyormuştu onunla konuştum benim buna ödeme yaptığım zaman playeraim zaten buna bir lisans vermiş. onun parasını alıp başkasına veriyor sonra başkasınınkini sana veriyor. biri vardı baya bi ne parasını vermiş ne hilesini whatsap yazışmalarını falan atmıştı playeraim le bunların. parayı verecem deyip vermiyormuştu. @PlayerAim burdaki en iyi bayi bence anında veriyor hileyi. güncelleme bitsin yine ondan alacam. 

• 2 weeks later...

Bu Yazıyı ben yazmadım hileli sayfam yazdı ve bu hesabı e mail deştirdi başkasına sattı galiba. 2. olarak mail adresime bile girmeye çalıştı galiba firfox uygulamasından.....

dolandırıcı kesinlikle uzak durun!!!!!!!

adam zaten dolandırıcı sattığı hesaplara girip mesaj yazıyor o kullanıcı gibi aynı şeyi coldda da yapıyor. ve bi hesabı birden fazla kişiye satıyo daha öncede duydum ben ppz nin söylediği olayı bende biliyom ama hala asalaklar gidip ondan hile alıyo :D alsınlar bakalım ağlarlar yine