Jump to content

Bitcoin şart mı?

Zyon

Recommended Posts

38 minutes ago, PlayerAim said:

ne yapsın canısıkılan boş konuşmayı seven bir arkadaş :)
sokağa çıkma yasağı varmış türkiyede ya sokakta oynayamıyor geldi burda oynamak istiyor :) 

Evet ne zaman hakkımızı savunmak boş konuşma oldu merak ediyorum.Kan emiciler sizi

1 minute ago, YahyaBey005 said:

20 dolarlık şeyi 30 dolara satmayı komisyon diye yedirin siz anca :) Komisyon dediğin 1-2 dolar olur 10 dolar değil.

boş konuşmayı seven arkadaşım 30$ alma sende burda hiçbir resmi bayi 30$ a satmıyor.
bitarafından element uydurma.

1 hour ago, YahyaBey005 said:

Evet ne zaman hakkımızı savunmak boş konuşma oldu merak ediyorum.Kan emiciler sizi

hak denilen şey tektaraflı düşünülen bir şey değildir. ama sen bunu anlayabilecek kapasitede ve sihinsel seviyede değilsin. oyüzden uzatmaya gerek yok seninle bu düşük sohbeti. :)

• Like 1

7 minutes ago, YahyaBey005 said:

20 dolarlık şeyi 30 dolara satmayı komisyon diye yedirin siz anca :) Komisyon dediğin 1-2 dolar olur 10 dolar değil.

Kimse sana al demiyor ister alırsın ister almazsın. İster 60$'a satılır ister 100$'a sana mı sorulucak onu anlamadım. Ticaret yapmak kan emicilik ne zamandır oluyor. Burda kimse babasının hayrına uğraşıp hizmet vermesini beklemiyorsunuz heralde. Onuda geçtim burda 30$'a satan resmi bayi yok. Olsada sizi ilgilendiren bir durum değil.

• Like 1

Megacheats hilesinden bahsediyorsanız, KillThemAll'da 190 TL burdan alıncada güncel kurla 155 160 lira civarına geliyor ki zaten kart komisyonu var birde. Ben normalde araya girmem ama 20 dolarlık şeyi 30 dolara satmıyorlar. 160 165 liralık şeyi komisyon vs. dahil 190 liraya satıyorlar. O yüzden satış baltalamaya gerek yok hocam. Konuyu kilitleyelim bence.

@MegaCheats Can you lock the thread, please :)

20 dolarlık ürünü 30 dolara satan kimse yok ama hadi diyelim ki var.

Diyelim ki bayiler 20 dolara alıp 30 dolara satıyor. Burada asıl soru şu,

Size ne ?

İkinci asıl soru ise şu , yine size ne ? 

Ama farklı bir soru soracak olsam Allah rızası için mi yapalım ? derdim.

1-2 dolar farkı zaten ödeme sistemleri bizden alıyor. Yurtdışı ödeme yapıyoruz banka komisyon ekliyor, kart ile ödeme alıyoruz aracı firma komisyon ekliyor, exchange siteleri normal kurun üzerinde kurdan işlem yapıp onlar da komisyon ekliyor yani zaten 1-2 dolar bizden gidiyor.

5 dolar dahi kazanmıyoruz 1 satıştan.

Ve kendisi satın alabilen buradan satın almalı tabi ki, ancak satın alamayan güvenilir bir bayiden satın alabilir.

Kimseye zorla satış yapmıyoruz.

• Like 1