Jump to content

Zula Hilesi Hakkında

ppz143

Recommended Posts

Merhaba uzun bir süre sonra tekrar zula başlama kararı aldım yanlız en son bu hileyi kullandığımda
belirli bir zaman aralığında kullandığım hesabı siyah ekrana sokup sonra banlatıyordular şuan hilede ban riski var mı arkadaşlar.

@KillThemAll ben sadece  (WallHack) Duvar arkasını görme özelliğini kullanmayı düşünüyorum diğerlerine gerek yok.
Bu şekilde legith bir wall hack kullanımı sonrasında ban riski yine doğar mı ?
--------------------------
Forumda bir arkadaş hileyi ne kadar düşük modda kullanırsan kullan karşı rakiplerin 2-3 report atması sonucu radara yakalanman %100
buda 1-2 gün içinde banlanman anlamına geliyor diyor.
---------------------------------------
Açıkcası şuan kafam karma karışık oldu ben 1.5 yıl önce zulaya gelen güncellemeden sonra 3-4 hesabım siyah ekrana düşüp banlandı.
Açtığım yeni hesaplarda hileden sadece wallhack özelliğini tek aktif ediyordum bu şekilde bile ban yedim.
Buda oluyor ki MegaCheat hilesinden o günden bugüne sanırım değişen birşey yok gibi yinede kullanan kişilere sormak lazım.

On 9/24/2021 at 9:32 AM, ppz143 said:

@KillThemAll ben sadece  (WallHack) Duvar arkasını görme özelliğini kullanmayı düşünüyorum diğerlerine gerek yok.
Bu şekilde legith bir wall hack kullanımı sonrasında ban riski yine doğar mı ?
--------------------------
Forumda bir arkadaş hileyi ne kadar düşük modda kullanırsan kullan karşı rakiplerin 2-3 report atması sonucu radara yakalanman %100
buda 1-2 gün içinde banlanman anlamına geliyor diyor.
---------------------------------------
Açıkcası şuan kafam karma karışık oldu ben 1.5 yıl önce zulaya gelen güncellemeden sonra 3-4 hesabım siyah ekrana düşüp banlandı.
Açtığım yeni hesaplarda hileden sadece wallhack özelliğini tek aktif ediyordum bu şekilde bile ban yedim.
Buda oluyor ki MegaCheat hilesinden o günden bugüne sanırım değişen birşey yok gibi yinede kullanan kişilere sormak lazım.

please give me your discord id