Jump to content

hile alıcam ama

ozigizem

Recommended Posts

Yarısında degil hocam suan sadece 2 kişi hilenin çalıştığını söylüyor geri kalan herkes çalışmadığını söylüyor. Benim dışımda 2 tane tanıdığım arkadaşım da var onlarda da çalışmıyor hem de her yöntemi denememize denemedik hiçbir şey bırakmamamıza rağmen. O yüzden çalışıyor diyenlere itibar etmeni tavsiye etmem muhtemelen trol amaçlı veyahut belli bir taktik buldular o sayede çalıştırıyorlar. Yani yüzde 90 kişide çalışmıyor şuan alacaksan ona göre al. Yeni güncelleme gelene kadar giremezsin büyük bir ihtimal

Yav bos yapiyor arkadas itibar etmeyin zaten eger calissaydi rekabette hile denk gelirde 1 haftadan beri rekabette hile yok dusuk levellerde tabiki hile gorebilirsiniz cunku hile 2-3 mac b22 vermeden calisiyor ardindan b22 veriyor. Arkadas hala calistigini idda ediyorsa size nick versin gidin 3-4 mac ust uste girin arkadasla eger hala b22 almazsa demekki calisiyor demektir :) Butun forumda da zaten hilenin calistigini soyleyen sadece bi bu arkadas ve bir kisi daha var bunlar da ilk yorumda da dedigim gibi ya ozel bir yontem buldular o sayede calistiriyorlar yada trolluyorlar itibar etmeyin

Kesinlikle çalışmıyor arkadas troll amaçlı yazmış cumadan beri hile fixtir itibar etmeyiniz galyana getirmeye çalısıyor insanlari maalesef bunduruma @MegaCheats @C-132 Bir an once işi çozmelerini isterim guncelleme gelsin @MegaCheats guncelleme de sıkıntı problem varsa duyuruda bulun gelicek gelmicek diye bak uye kaybediyorsunuz fix olunca uzun zaman gelmeyince hep boyle fix yerse ben daha asla uyeligimi uzatmam iki ay aldim sizden hile suan bitince uzatırmıyım bilmiyorum eger mantıklı açıklama yaparsanız insanşar magdur kalmaz uyeliklerini yenilerler bende olmak uzere

hadi güncelleme geldi diyelim oda 1 hafta oldu bir gelemedi güncellemede geldi var sayalım peki boşa geçen zamanlar ek sure verilecekmi verilmiyecekmi @MegaCheats @C-132  Ek sure bazen 3 gun veriliyor 10 gune karşılık  her fix yedigimiz zaman tam gunumuzu isteriz ayda 30 gün var 10 gün oda yarım yamalak oynuyoruz 20 gün fix kimse demiyormu bu boşa geçen fix gunumuzu verin diye arkadas

@MegaCheats @C-132 sayenizde hwind hakkım bitti aaa neden bitti çunku b22 yemekten pc format atmaktan mac adresi degişmekten bitti bu sizin hatanız neden çunku bilgilendirme yapsanız biz mac adresi yada pc format atmayiz hwind haklarimiz kalir şimdi ne olcak hak bitti çozumu varmı yokmu tabiki. Yok 

46 minutes ago, tolga2036 said:

Sana sonuna kadar katiliyorum abi

Açıklama gelmezse ve guncelleme gelmezse daha uyeligimi uzatmıcam bir konu açıyoruz banlıyor b22 diyoruz banlıyor agızımızı açınca banlıyor sebeb ne dogru konusmakmı evet doğru konusmak hakaret incitici karalama yok biz açıklama bekliyoruz guncelleme bekliyoruz saglıklı şekilde oynamak istiyoruz hileyi biz kullanıcıyız bunları diyince forumdan banlıyorlar @C-132 @MegaCheats Hile olduda biz agızımızı açtıkmı helal beylet tam gaz dedik hwind hakkımda sayanizde bitti yenilenmesini istiyorum

41 minutes ago, by_mega said:

Açıklama gelmezse ve guncelleme gelmezse daha uyeligimi uzatmıcam bir konu açıyoruz banlıyor b22 diyoruz banlıyor agızımızı açınca banlıyor sebeb ne dogru konusmakmı evet doğru konusmak hakaret incitici karalama yok biz açıklama bekliyoruz guncelleme bekliyoruz saglıklı şekilde oynamak istiyoruz hileyi biz kullanıcıyız bunları diyince forumdan banlıyorlar @C-132 @MegaCheats Hile olduda biz agızımızı açtıkmı helal beylet tam gaz dedik hwind hakkımda sayanizde bitti yenilenmesini istiyorum

Forumdan banlanma nedenin baska bir üyeye karsi küfürlü konusmandi hatirlamiyorsan hatirlatirim tekrar. Ben hic bir zaman hile hakkinda yapilan yorumlar yüzünden birisini banlamadim ama yalan söyleyenleri banlamaktan cekinmem bu sana ilk ve son uyarim olsun.

Kardes senin pc calısıyorsa millete duzgun yansıt yok hişe fix yemedi deme suan kimsede calişmamaktadir fix yani

Just now, C-132 said:

Forumdan banlanma nedenin baska bir üyeye karsi küfürlü konusmandi hatirlamiyorsan hatirlatirim tekrar. Ben hic bir zaman hile hakkinda yapilan yorumlar yüzünden birisini banlamadim ama yalan söyleyenleri banlamaktan cekinmem bu sana ilk ve son uyarim olsun.

Hile fix forumda kufretmişimdir ama karşılık olarak savunma amaçlı etmişimdir çunku bana edene ederim bana etmeyenede saygı gosteririm burda suan hile için yazıyorım  suan

@C-132 burda kimse yalan konusmaz suan hile b22 veriyor hile guncellenmemiş dediklerinizi yaptık mac adresi degiş dedin degiştik ram çıkar dedin çıkardık bunları her yapışımızda hwid hakkımız doldu suan hwid hakkım yok dediklerini yaptım hakkım bitti bunu telafisini yapa bilcekmisin

8 minutes ago, by_mega said:

Kardes senin pc calısıyorsa millete duzgun yansıt yok hişe fix yemedi deme suan kimsede calişmamaktadir fix yani

Hile fix forumda kufretmişimdir ama karşılık olarak savunma amaçlı etmişimdir çunku bana edene ederim bana etmeyenede saygı gosteririm burda suan hile için yazıyorım  suan

@C-132 burda kimse yalan konusmaz suan hile b22 veriyor hile guncellenmemiş dediklerinizi yaptık mac adresi degiş dedin degiştik ram çıkar dedin çıkardık bunları her yapışımızda hwid hakkımız doldu suan hwid hakkım yok dediklerini yaptım hakkım bitti bunu telafisini yapa bilcekmisin

Sen mesajinda diyorsunki hilenin calismadigini söyleyince forumdan banlaniyoruz, kurdugun cümlelere dikkat et ne zaman hilenin calismadigini söyleyince ban yedin? Dedigim gibi bu sana ilk ve son uyarimdir, bir kere daha böyle bir yalan mesaj atarsan o zaman gercekten ban yersin.

HWID hakki istiyorsan yaz MegaCheats'e türkce pre-vip bölümünden HWID Hakki istenmiyecegini 10 yasindaki cocuk bile bilir. 

Arkadasin sorusuda cevaplandigi icin konuyu kitliyorum, hile durumunu 1 hafta tekrar ögrenmek isterse özel mesaj atabilir yada yeni konu acabilir.

• C-132 locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...