Jump to content

#ExFeitan

Recommended Posts

Arkadaşlar Merhaba. Yakın zamanda Zula hilesi satın almayı düşünüyorum. Fakat aklımda cevapsız ve halen cevabını aradığım sorular bulunmakta.

Sorularım;

Yakın bir zamanda hile çalışmıyor diye yorumlar görmüştüm forumda. Şuanda hile çalışıyor mu?

Bildiğiniz üzere PayPal artık Türkiye üzerinden işlem yapmamakta. Ben bu ödemeyi nasıl gerçekleştirebilirim?

Lütfen cevapları detaylı bir şekilde mümkün ise link koyarak anlatınız. Lütfen yardımcı olamayacak cevabı bilmeyen kişiler yorum yapmasın, kimsenin vaktinden çalınmasın ...

İyi Forumlar ...

1. PayPal yoksa kredi kartiniz ile direk sitemizden ödeme yapabilirsiniz, eger kredi kartinizda yoksa bayilerimizden havale yöntemi ile alabilirsiniz.

2. Hile suanda calisiyor, ama her zaman büyük bir ban riskiniz var, o yüzden hileyi almadan önce zula hesabinizi tehlikeye atmak istediginizden emin olunuz.

18 minutes ago, C-132 said:

1. PayPal yoksa kredi kartiniz ile direk sitemizden ödeme yapabilirsiniz, eger kredi kartinizda yoksa bayilerimizden havale yöntemi ile alabilirsiniz.

2. Hile suanda calisiyor, ama her zaman büyük bir ban riskiniz var, o yüzden hileyi almadan önce zula hesabinizi tehlikeye atmak istediginizden emin olunuz.

Peki bu ban IP ban olarak mı atılmakta?

IP ban atiyorlar + HWID ban atiyorlar. Örnegin asil hesabinizda oynarsaniz suanda hileyle girseniz bile asil HWID'niz kayitlidir bu hesapta ve ban yediginizde Zula hem sahte HWID'nizi banlar hemde gercek HWID'nizi.

Gercek HWID'niz banlanirsa degistirmesi baya zahmetlidir. 

1 hour ago, C-132 said:

IP ban atiyorlar + HWID ban atiyorlar. Örnegin asil hesabinizda oynarsaniz suanda hileyle girseniz bile asil HWID'niz kayitlidir bu hesapta ve ban yediginizde Zula hem sahte HWID'nizi banlar hemde gercek HWID'nizi.

Gercek HWID'niz banlanirsa degistirmesi baya zahmetlidir. 

Anladım. Peki fark ettirmeden kullanırsam ban yeme riskim var mı? Sonuçta fark eden kimse olmadığı için report yemem.

Fark ettirmeden kullansan yemezsin, ama hile fix yediginde yine b22 yersin ve yine herseyin ban yer. Biz elimizden geldiginde hizli sekilde güncel tutmaya calisiyoruz ama bazen gizli güncellemeler getirerek b22 atiyorlar üyelere. 

Yani her gün oyuna girmeden önce yan bir carla ve baska bir IP adresi ile oyuna girip b22 aliyormusunuz bakarsiniz sonra o cardan cikarsiniz IP adresinizi degistirirsiniz ve b22 yemiyorsaniz kendi cariniza gecersiniz. Birbirileriyle alakali olmayan 2 car ile oyuna girmis olursunuz anlyiacaginiz.

55 minutes ago, C-132 said:

Fark ettirmeden kullansan yemezsin, ama hile fix yediginde yine b22 yersin ve yine herseyin ban yer. Biz elimizden geldiginde hizli sekilde güncel tutmaya calisiyoruz ama bazen gizli güncellemeler getirerek b22 atiyorlar üyelere. 

Yani her gün oyuna girmeden önce yan bir carla ve baska bir IP adresi ile oyuna girip b22 aliyormusunuz bakarsiniz sonra o cardan cikarsiniz IP adresinizi degistirirsiniz ve b22 yemiyorsaniz kendi cariniza gecersiniz. Birbirileriyle alakali olmayan 2 car ile oyuna girmis olursunuz anlyiacaginiz.

b22 ne oluyor peki hesap banı mı?

Dedigim gibi sizin kendi HWID'niz donanim degisikligi ile degisir, Harddisk filen degisirseniz. Ama hileyle giris yapanlara zaten fake HWID ekleniyor bu her seferinde degisiyor ve belli olmuyor.

IP'de internetinizi nerden aldiginiza bagli, bazi firmalarda modeminize reset attiginizda sifirlaniyor bazilarinda internet servisini aramaniz gerekiyor.

2 hours ago, C-132 said:

Dedigim gibi sizin kendi HWID'niz donanim degisikligi ile degisir, Harddisk filen degisirseniz. Ama hileyle giris yapanlara zaten fake HWID ekleniyor bu her seferinde degisiyor ve belli olmuyor.

IP'de internetinizi nerden aldiginiza bagli, bazi firmalarda modeminize reset attiginizda sifirlaniyor bazilarinda internet servisini aramaniz gerekiyor.

Merhaba xigncode hwid banı geçebiliyorum bir kaç adımda acaba sizinle nasıl iletişime geçebilirim deneme amaçlı bir arkadaş gerek hwid banlı

1 minute ago, chack said:

Merhaba xigncode hwid banı geçebiliyorum bir kaç adımda acaba sizinle nasıl iletişime geçebilirim deneme amaçlı bir arkadaş gerek hwid banlı

xigncode bes para etmez bir hackshield, battleye ile kiyaslama ayrica xigncodenin HWID banini gecmek icin yöntemler internette var yani bosuna kimseye yazma buradan.

12 hours ago, C-132 said:

Ben interneti Türk Telekom kullanıyorum. Bunlardan hangisini yapmamız lazım? Modem resetleme, Yetkililer ile görüşme

3. parti yazılımlardan kalan artık dosyalar, siz farkında olmasanız da sisteminiz tarafından hile olarak algılanabilir. Bu noktada sorununuzun çözümü için sisteminizi detaylı bir şekilde taratıp temizlemenizi öneriyoruz. Çünkü sistem dosyaları değiştirildiği veya düzenlendiği zaman bunları geri almak mümkün olmamaktadır.

Desteğiniz için teşekkür eder, iyi eğlenceler dileriz.

Zula Ban Kaldırmak için Böyle bi Bildirim Gönderdi Ne Yapmak Gerek

19 minutes ago, sera5959 said:

3. parti yazılımlardan kalan artık dosyalar, siz farkında olmasanız da sisteminiz tarafından hile olarak algılanabilir. Bu noktada sorununuzun çözümü için sisteminizi detaylı bir şekilde taratıp temizlemenizi öneriyoruz. Çünkü sistem dosyaları değiştirildiği veya düzenlendiği zaman bunları geri almak mümkün olmamaktadır.

Desteğiniz için teşekkür eder, iyi eğlenceler dileriz.

Zula Ban Kaldırmak için Böyle bi Bildirim Gönderdi Ne Yapmak Gerek

Aynen format gibi biseye getiriyorlar

2 hours ago, mahmut6070 said:

Aynen format gibi biseye getiriyorlar

ben farklı bir hardiske geçince sorun düzeliyor hilesiz oynuyabiliyorum bu sayede yani format gerek yok farklı bir hardisk olması lazım yani diskin bir tarafına birşey yazıyor battleye ve sen zula her açtığında gidip oraya bakıyor eğer yazılıysa b22 veriyor

• Like 1

29 minutes ago, emre_234 said:

ben farklı bir hardiske geçince sorun düzeliyor hilesiz oynuyabiliyorum bu sayede yani format gerek yok farklı bir hardisk olması lazım yani diskin bir tarafına birşey yazıyor battleye ve sen zula her açtığında gidip oraya bakıyor eğer yazılıysa b22 veriyor

emre dediklerinden birşey anlamıyorum biraz detaylı anlatabilirmisin bizde yapalım

5 hours ago, emre_234 said:

hard disk al git diyorsun yani yeni dimi usb bağlantı vs olsa sorun olur mu ?

• 2 years later...
On 28.5.2018 at 20:07, emre_234 said:

malesef olmuyor denedim

ben 2. elde siyah ekran yiyorum yeni hesap açsamda spoofer kulladnıgım zaman bunu kaldırabiliyorum ama sıkıldım artık. harddisk değişsem 100 % 100 kalkarmı siyah ekran