Jump to content

İninal kart ile nasıl satın alınır,Fotoğraflı anlatım

Cersei

Recommended Posts

Öncelikle hepinize iyi forumlar dostlar. Bazı arkadaşlar ininal ile ödeme yöntemini bilmediği için bunu paylaşma gereği duydum. 

İlk Kullanım  Aboneliği Sayfasına giriyoruz daha sonra 

5ab03a2885a5b_Paypal1.thumb.png.aad70f8b9c7cfeb9c0c5f39e62ec9b48.png

Daha Sonra Paypalı Seçiyoruz

5ab03a1def3ab_paypal2.thumb.png.b057a35191d2b7926c81f4e37cf1d4a5.png

Daha Sonra Kaç Gün Alacak iseniz seçiyorsunuz

Daha Sonra İse

5ab03a21a80e6_Paypal3.thumb.png.4ab51cadbe42794aa168287e0591be57.png

Daha sonra Continue'ye bastıktan sonra Karşınıza dolar veya bir ekran seçmeniz dolar seçip satın al'a tıkalı işlem tamalıyorsunuz.

Ininal Kart İle Yapılan İşlemlerde Değil Sıkınıtı Yaşanmıyor. 1 Aylık Megacheats 48 Tutar 12 Dolar Yani, Dolar kurunu takip etmenizi öneririm onu bir dolar verebilir.

• Like 1

6 hours ago, Fight5Freedom said:

Banka Kartı İle Olmuyormuş :(

Bu yöntemi bir denemeni öneririm. eğer banka kartın internet üzerinden alışverişe açık ise bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

İlk önce bir paypal hesabı oluştur,kullanmış olduğun kredi kartını paypal üzerine tanımla ve kayıt olurken 3.resimdeki yazdıklarımı yaz yazılacak olan yerlere.

İyi Forumlar B|B|                                                                                          Cersei

4 hours ago, Cersei said:

Bu yöntemi bir denemeni öneririm. eğer banka kartın internet üzerinden alışverişe açık ise bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

İlk önce bir paypal hesabı oluştur,kullanmış olduğun kredi kartını paypal üzerine tanımla ve kayıt olurken 3.resimdeki yazdıklarımı yaz yazılacak olan yerlere.

İyi Forumlar B|B|                                                                                          Cersei

Misafir Olarak Denedim Banka Redeti Hesap Oluşturdum Ödemeye Açmam için ev adresi fotoğrafı vs vs istediler banka kartları sıkıntılı o yüzden arkadaşlarla teckardı bekliyoruz

6 hours ago, C-132 said:

Orada zaten kabul edilen kartlar yaziyor, sanirsam banka kartlariniz o kartlardan degil.

Evet Sanırsam Dediğiniz Gibi

• C-132 locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...