Jump to content

ZULA HİLE ÜCRET KARŞILIĞI SATIN ALACAK

saykosam123

Recommended Posts

İyi akşamlar arkadaşlar. Ben paypal üzerinden ödeme yapamıyorum galiba arkadaşlarınd ediğine göre innial kart ile alınabiliyormuş. Benim innial kartım da yok şuan için ancak acilen hileye ulaşmam lazım. Benim yerime hileyi satın alabilecek paypaldan innial kart ile ödemeyi yapmayı bilen bana yardımcı olabilecek bir arkadaş varsa ben 70 tl gondereyim hile ücreti zaten 50 tl arkadaş benim için alıversin hileyi. Biriniz bana yardımcı olabilirse çok sevinirim.

4 minutes ago, coldviper said:

İyi Günler Hocam Herhangi Türkiyeyi Temsil Eden Veya Başka Ülkeleri Temsil Eden Bankacılık Kredi Kartlarını Evrensel Olarak Kullanabilirsiniz Herhangi Kredi Kartının İçine Belli Bir Miktarda Para Yatırma İşlemi Yaparak Veya Kredi Kartın İnternet Bankacılık Sistemi Kapalı İse Kişisel Kredi Kartınızın Canlı  Destek Müşteri Hizmetini Arıyarak 5 Dakkika İçerisinde İnternet Bankacılık Sistemini Aktif Hale Getirmekteler Ve Kişisel Kredi Kartınıza En Düşük 10 TL Limit Atmak Suretiyle Paypaldan Gönül Rahatlıyla Alışveriş Yapabilirsiniz Yapılamıcak Ben Yapamam Diye Bişe Yok Uğraşın Kolay Gelsin

İnternet Bankacılığına Zaten Açık Paypal 3d Koruması Olan Kartlarla Alışveriş Yapılmıyor

13 minutes ago, coldviper said:

Yapıkredi - Ziraat Bankası - Papara - İninal Kart Gbi Kredi Kartları Paypal Hesabımda  Ekli Hocam Bende  Araştırma Yapın Veya Paypal Şirketine  Destek Açın

Hesap Onaylı Olmadığı İçindede Olabilir Tam Emin Değilim Biz Telefondan Görüşüp İşimizi Halletimiz İçin Bizim Öle Bir Sıkıntımız Yok Allaha Şükür

Evet Hesap Onaylı Değil Yer Bilgisi Vs İstedi Bizde Vazgeçtik