Jump to content

Zula OyunLevel

forward78

Recommended Posts

OyunLevel den alan arkadaşlarda bir sorun olmaz ve bir çok kişi oradan aldı zaten.

Hileyi en fazla 1 günde teslim ediyolar ve gerek konu açtıysan max 1 saate gerek chattan yazdıysan cevap veriyolar be nasıl yapıldığını anlatıyolar.

Moderatörden rica edersen tw den yapıyolar. Bana öyle yaptılar.

Herhangi bir sorun yok,alabilirsin. 

Türkiyede sadece tek o bayi.

On 2/23/2019 at 9:44 PM, thezonegame said:

Peki Dürüst Ol ! Kim Bilgisayarına Nasıl kuracaını Neler yapıcagını Nasıl Bir Yol izleyecegini Anlattı ? Kendin Yaptın Bir şekilde Demi ? Fakat bunu yapamayan bir çok insan var Ve biz İnsanlara Aynı Gün İçinde Teslim Edip Neler yapacagını Hatta gerekiyorsa TeamWiewer ile Baglanıp Nasıl Çalıştıracagını Gösteriyoruz. İnsanlar Sorun yaşamadan Ve gecikme olmadan aynı gün içinde start verip başlaya biliyor.

Sonuçta Hile 115 ₺ ye denk geliyor ve kaybedilen 1 gün bile Kullanıcılar İçin Değerli.

On 2/23/2019 at 9:01 PM, thezonegame said:

hayır Kardeşim Bildigim Kadarıyla Çok fazla kişi Yok. a1level var arkadaşımdır kendisi. birde ben yardımcı oluyorum.

Hocam haddini biraz fazla aşmaya başladın sen. Sesimiz çıkmıyor diye bizim bayilerimizi kötülüyebileceğinimi zannediyorsun sen? OyunLevel uzun süredir bayimiz ve yeterince lisans satıyor, satış sayılarını biliyormuş gibi fazla satmadığını söylüyorsun. 
Kendisini buradan attırıp kendine yer yapacağını sanıyorsan bu biraz zor, sende bayilik yapmak istiyorsan doğru düzgün satışlarını yap bayilik rankını al, ama başkalarının arkasından konuşmaya devam edersen bu forumda fazla kalmazsın. 

Şimdi başka bir derdin varsa ya MegaCheats yada bana özelden yazarsın ordan devam ederiz.

• C-132 locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...