Jump to content

Zula Hilesi

BerkayK
 Share

Recommended Posts

Öncelikle Selamun Aleyküm ben zula hilesi alıcaktım fakat duyduğuma göre OyunLevel admini vefat etmiş ve satışlar kapatılmış daha önceden 2 kere alışverişim olmuştu şuan bayi olan ve zula hilesi satışı yapan bir site falan varmı acaba ? 

Just now, BerkayK said:

Tamamdır teşekkür ederim bayramdan sonra mutlaka alıcam. OyunLevel sitesiyle aynı mantık sanırım para yatırma işlemini yaptıktan sonra ödeme bildirimi yapıyoruz sonra teslim ediliyor sanırım 

Evet mantık aynı 

Yarına inş Kredi kartı ödeme yöntemimiz aktif olacaktır.  

Bir kaç ödeme yöntemi daha var onları da ekleyeceğiz satın alma ile ilgili gerekli video ve resimli anlatımlar eklenecek adım adım  

nasıl ödeme yapılır nasıl teslim alınır nasıl kullanılır vs herşey detaylı şekilde paylaşılacaktır.

Kişisel bilgileriniz hiçkimse ile paylaşılmadan güvenli şekilde ödemenizin kontrol edilmesi içinödeme firmasına gönderilir. 

Ve ödeme firması haricinde hiçbir kimse tarafından görülmez. bu bütün oyun sitelerinde geçerli bir uygulama olup güvenlidir. 

Kredi kartı ile ödeme sistemimizin testleri yapılıyor şuanda bir veya 2 güne sitede yayınlanmış olur. 

tüm ininal ve kredi kartı banka kartı gibi kartlarınız ile otomatik şekilde güvenle ödeme yapılabilecektir.

Şuana kadar sizden hile satın alan birisi oldumu acaba ? geçenlerdede RealityCheats diye birisi vardı `Resellers` yazıyordu sizin gibi baya bi insanı dolandırmış o yüzden insanların o olaydan sonra pek bi güvenesi kalmadı türk bayilerine bi OyunLevel vardı oda gitti 

İnsanlar birazda o yüzden tedirgin artık resellers yazana bile güvenemez oldular malesef fakat sitenizde banka hesap numaraları olduğundan rahatlıkla güvenebilirler :) 

Berkay Bey açık sözlü olduğunuz çin teşşekürler 

Bayi rankı alındıktan sonra baya satın alan oldu. 

Dediğiniz olayların yaşanmasından sonra bayilik alımları baya zorlaştırıldı.

Buna Rağmen bayi rankı alabildikse güven konusunda şüphe edilecek bir durum yoktur.

Bayi rankı admin tarafından güvendiği tanıdığı kişilere verilir. her önüne gelen bayi rankı verilmez. 

Sitemizden Güvenle alışveriş yapabilirsiniz...

Ben resmi bir bayi olduğunuzu zaten biliyorum MegaCheats admininede sordum güvenebilirmiyiz diye , evet şuanda resmi bayimiz dedi burdaki arkadaşlar biraz tedirgin onlar umarım okur mesajlarıda artık güvenebilirler :) çünkü baya garip konular konuşuluyor ts3 üzerinden satış yapmaya çalışanlar falan var 

2 hours ago, VipMax said:

Berkay Bey açık sözlü olduğunuz çin teşşekürler 

Bayi rankı alındıktan sonra baya satın alan oldu. 

Dediğiniz olayların yaşanmasından sonra bayilik alımları baya zorlaştırıldı.

Buna Rağmen bayi rankı alabildikse güven konusunda şüphe edilecek bir durum yoktur.

Bayi rankı admin tarafından güvendiği tanıdığı kişilere verilir. her önüne gelen bayi rankı verilmez. 

Sitemizden Güvenle alışveriş yapabilirsiniz...

Hala bekliyorum ...