Jump to content

WİP SATIN AL' A PARA YATIRDIM ONAYLANMADI

sevendays07

Recommended Posts

19 minutes ago, BerkayK said:

Evet ben ordan aldım 3-5 saat boyunca teslim edildi :) 

kardeşim sitenin sahibi oldugunu bu kadar belli etme. aldım diyosan vip degilsin seni hiç vip görmedim. yani bi kere bayi savunmak istiyosan vip üye olman lazım seni kimse takmaz yoksa. şahsen ben seni tınlamıyorum çünkü VİP Değilsin ! 

umarım kimse dolandırılmaz. daha önce bir bayi insanları dolandırmıştı. umarım bu bayide böyle 10-15 kişinin parasını alıp ortadan kaybolmaz.

56 minutes ago, KendineMüslüman said:

kardeşim sitenin sahibi oldugunu bu kadar belli etme. aldım diyosan vip degilsin seni hiç vip görmedim. yani bi kere bayi savunmak istiyosan vip üye olman lazım seni kimse takmaz yoksa. şahsen ben seni tınlamıyorum çünkü VİP Değilsin ! 

umarım kimse dolandırılmaz. daha önce bir bayi insanları dolandırmıştı. umarım bu bayide böyle 10-15 kişinin parasını alıp ortadan kaybolmaz.

dostum burda insanlara yardımcı olmaya çalışıyorum ve ufuk ağabey gerekli ranklar hazırlanınca beni mod yapıcağını söyledi :) vip olmadığımı düşünüyorsan eğer fotoğraf atabilirim 

Bazı konularda bilip bilmeden konuşmayın olurmu :) 

image.png

Edited by BerkayK

2 hours ago, Ultraoyun said:

@BerkayK ben İninal ile hilenizi alacaktım ama banka kısmında hiç ininal yazmıyor ve ininal ödeme olduğu yazıyor? Nasıl yapabilirim?

İninal ve kredi kartı ödeme seçeneği için benimle özel mesajdan iletişime geçebilirsiniz veya siteden canlı destek online olduğunda bilgi alabilirsiniz.

Edited by VipMax