Jump to content

merhabalar

QZD

Recommended Posts

ama istedigin tusa atadık eyw fakat direk kitleniyor ise büyük sıkıntı acemice bir özellik yani bilen birisi net hack oldugunu triger dedigim su örnek olarak sniperde zoom actım zoomu rakipe tuttudumda trigeri hangi tusa atadıysam ona bastıktan sonra ateş edicek oto etmıcek yani  @emre_234

Edited by QZD

auto fire açtığında aimbot da açık olması lazım aim kitlediğin an kendisi ateş ediyor bide field of view var oda fov ayarlıyorsun ben fov 40 ta falan kullanıyorum

bu arada trigger yapınca aim kitlemesen bile  kendisi ateş  ediyor ama bug giriyor bende

auto fire aim kitlediğin zaman kendisi ateş eder trigger ise aim adama getirince kendisi ateş eder aim kitlemesen bile

istedigim özellikleri bulamadım fiyatına göre büyük eksik özellikler bu özellikleri csgoda kullansan anında ban yersın direk kitleniyor zuladada aynı sekıl yanı ister istemez ne kadar arada dahi açsan kitlendiği için belli oluyor kötülemek değil amacım yanlıs anlasılmasın yardımın için teşekkür ederim @emre_234

51 minutes ago, alissons said:

İsteklerinizi ingilizce bir konu altında açarsanız ve altına yine ingilizce destek olursanız megacheats'in dikkatini çekecektir. Şuan boş bir konu haline geliyor bu.

ben ingilizce olarak yazmıştım adama ve dediği şu oldu fov ayarını 5-10 yapın bu şekilde legit oynayabilirsiniz dedi 

5 hours ago, alissons said:

İsteklerinizi ingilizce bir konu altında açarsanız ve altına yine ingilizce destek olursanız megacheats'in dikkatini çekecektir. Şuan boş bir konu haline geliyor bu.

Zaten ingilizce yazıyoruz umrunda bile değil ;) hile çıkalı 1 veya 1.5 sene oldu hala kullanıcıların istediği özellikler eklenmedi

20 minutes ago, Kerem Mirzali said:

beyler bence belli etmeden oynayın yoksa millet ayaklanıyor oyun her an hileyi fixleyebilir

Fixlensin tekrardan güncellenir :D

6 hours ago, KendineMüslüman said:

valla ben bam güm allah ne verdiyse dalıyorum ne ugraşıcam belli etmeden oynamaya. yardırıyorum millet ağlıyor.

4 hours ago, emre_234 said:

aynen bende :D

sonra hile fixleniyor işte şimdi pek bakmıyorlar yoksa şimdiye fixlemişlerdi bile :D 

6 hours ago, A1mbotexe said:

Zaten ingilizce yazıyoruz umrunda bile değil ;) hile çıkalı 1 veya 1.5 sene oldu hala kullanıcıların istediği özellikler eklenmedi

Fixlensin tekrardan güncellenir :D

oyun yönetimi üstüne fazla uğraşırsa hileyi anınd fixler ve hileyi anca 1 gün kullanıp 1-2 hafta düzelmesini beklersin kardeşim

15 hours ago, Kerem Mirzali said:

sonra hile fixleniyor işte şimdi pek bakmıyorlar yoksa şimdiye fixlemişlerdi bile :D 

oyun yönetimi üstüne fazla uğraşırsa hileyi anınd fixler ve hileyi anca 1 gün kullanıp 1-2 hafta düzelmesini beklersin kardeşim

Çokta S**kimde yani kardeş. sonuçta megacheats eksik günlerimizin iadesini yapıyor. Dert Ettigin Şeye Bak

On 8/21/2019 at 11:15 PM, Kerem Mirzali said:

adminin sadece yapacağı offsetleri güncellemek maximum 4 5 gün sürer o da :D bir şeyi yazıyonuz bari bilipte yazın ya

On 8/21/2019 at 11:15 PM, Kerem Mirzali said:

Oyun yönetimi fazla uğraşırsa diye bir şey yok uğraşmıyorlar artık üstelik hileyi fixleyecek olan da BattlEye firması ;)

Hile ilk çıktığı zaman 1 2 saat sonra direkt ban atıyordu 1 gün kullanıp 2 hafta da beklesem sıkıntı benim için ;)

Edited by A1mbotexe

4 hours ago, A1mbotexe said:

adminin sadece yapacağı offsetleri güncellemek maximum 4 5 gün sürer o da :D bir şeyi yazıyonuz bari bilipte yazın ya

Oyun yönetimi fazla uğraşırsa diye bir şey yok uğraşmıyorlar artık üstelik hileyi fixleyecek olan da BattlEye firması ;)

Hile ilk çıktığı zaman 1 2 saat sonra direkt ban atıyordu 1 gün kullanıp 2 hafta da beklesem sıkıntı benim için ;)

On 8/22/2019 at 2:32 PM, KendineMüslüman said:

Çokta S**kimde yani kardeş. sonuçta megacheats eksik günlerimizin iadesini yapıyor. Dert Ettigin Şeye Bak

nasıl isterseniz oynayın beni ilgilendirmiyor şahsen ben herşeyi fulleyip açarak oynamaktan zevk almam. sadece sülalenizin dümdüz üstünden geçiyorlar o kadar

21 hours ago, Kerem Mirzali said:

nasıl isterseniz oynayın beni ilgilendirmiyor şahsen ben herşeyi fulleyip açarak oynamaktan zevk almam. sadece sülalenizin dümdüz üstünden geçiyorlar o kadar

çar kasmak için mecbur fullüyorum. başka hesabıma 500 lü metaryel atıyorum sürekli. 1 setimi full +5 yapsam legit oynarım bende. çünkü küfür etmelerini bırak insanı sıkıyor her maçı yenmek belli etmek