Jump to content

Dolandırılmayın !

KillThemAll

Recommended Posts

1 - Megacheats'ın günlük paketi yoktur.

2 - Megacheats'ın haftalık paketi yoktur.

3 - Megacheats'ın sınırsız paketi yoktur.

Megacheats sadece aylık olarak satılır.

4 - Discordda bizim nicklerimiz ile üyelik açıp size ben resellerim deyip sizden para almak isteyen insanlara inanmayın.

Bu konuda bizim yapabileceğimiz bir şey yok. İsteyen istediği nickle discord üyeliği açabilir. Burada dikkat etmeniz gereken #'den sonraki rakamlar.

Benim discord hesabım : BySaBo#0476

Örneğin biri BySaBo#123 şeklinde üyelik açıp sizinle iletişim kurabilir. Burada yaşanan dolandırıcılık beni ilgilendirmiyor. 

5 - 1 dolar şu an 7.39 TL. - 1 Aylık Megacheats neredeyse 150 TL. (bayilere %10 daha ucuz)
3 / 5 lira daha ucuza aldığını zanneden aşırı zekiler bayi olmayan kişilerden alışveriş yaptıkları taktirde gelip burada "dolandırıldım" diye konu açmasınlar.

Özetle, dolandırılmamak için aklınızı kullanın. Kimse size babasının hayrına iyilik yapmaz, buna inanan insanlar dolandırılmayı hak etmiş demektir.

Ve aşağıdaki zeka özürlü gibi davranışlar sergileyenlerin alacağı karşılık aşağıdaki gibi olacaktır.

image.png.cbe000f5c7a0636b71947f898ae95a74.png

Edited by KillThemAll
  • Like 1

Sabo Aralarinda bi kaç tane yavsak çikacak illaki  Sonucda Sen Resellersin Rankin var istediğin Fiyatada Alip Sata Bilirsin Kimseye Zorla Satmiyorsun Fiyat Bu İsteyen Alir isteyen Almaz 130 TL Demiş 130 TL Dolar Artmadan Önce idi Şimdi İse 7.35 Dolar Dediğin gibi 147 TL 150 De Madem 170 TL Begenmiyor Gitsin Kendisi Alsin Mall. Bitcoin ile Yusufa Birisi Gazi Verip Göndermişler sana Salaq gibi Oda İnanmiş Geri Kafali.

Şunu Hiç Kimse Unutmasin Herkez Reseller! den Alcak diye bir Zorunluluk yok Gider Bitcoin ile Kendin Alirsin Yada Dolandirilmayi Göze Aliyorsan Reseller Olmayan Kişilerden  Alirsiniz.

Sonucda Bu Adamlarda Reseller Ranki Var İstediği Fiyata Sata Bilirler 170 180 190 200 Güvenilir  Bayadir Burdalar @KillThemAll İle @VipMax (Uğurun Bazi İşleri Oldugu için İster İstemez Geç Cewap Vere biliyor Salgindan Dolayi ama Sonucda Teslim Alirsiniz Olmadi İyadeni'zi Yapar.)Bazi Kişilerde İsmi Lazim Değil Reseller Rank Olmadan Gizli Resellerim Sınırsız MegaCheat Var Deyip Milleti Kekliyorlar Zaten Beni İlgilendirmiyor Artik Bildiğimiz Tek bişey Varsa İlk Önce Kazik Yemesi Lazim Ondan Sonra Milletin Akli Başina geliyor.

Edited by homunlor
  • Like 1

Bir de aşağıdaki şekilde konuşmaları değiştirip insanları kandırmaya çalışanlar var :)

Şu onursuzluğu, gurursuzluğu yapmaya ayırdığınız zamanı işinizi düzgün yapmaya ayırsanız bu tür şeylere hiç ihtiyacınız kalmayacak insanlar sizden satın alacak zaten.

Ancak bir insanda haysiyet olmayınca hizmet etmek yerine rakipleri kötülemeyi seçer.

image.thumb.png.41498232508c036555101c854675ef6e.png

image.thumb.png.087436c69429a7d4dac4e694b9e4792b.png

• Like 1

11 hours ago, KillThemAll said:

Bir de aşağıdaki şekilde konuşmaları değiştirip insanları kandırmaya çalışanlar var :)

Şu onursuzluğu, gurursuzluğu yapmaya ayırdığınız zamanı işinizi düzgün yapmaya ayırsanız bu tür şeylere hiç ihtiyacınız kalmayacak insanlar sizden satın alacak zaten.

Ancak bir insanda haysiyet olmayınca hizmet etmek yerine rakipleri kötülemeyi seçer.

hakan 

11 hours ago, KillThemAll said:

hakan abi dolandırıcı degildir  birzat kefilim 6yıldır tanıyorum  her  zaman  hileleri ondan alıyorum  10 dakika içinde teslim ediyor güvenilir kişiden almak istiyorsanız BySaBo#0476 satın alabilirsiniz

• Like 1

On 29.8.2020 at 15:07, KARINDEŞENX said:

Sabo'ya dolandırıcı demek mi? 😅 Komik insanlarsınız..12 yıldır bu işin içinde olan,Türkiye'nin ilk hile platformunu kurmuş insandan bahsediyoruz.Sabo gerçekten iyi sabrediyor size karşı pek fazla kaşınmayın derim..🙂

Özele gelsene bi