Jump to content

Zulu Siyah Ekran Bani - Donanım Ban

swc

Recommended Posts

Herkese merhaba arkadaşlar ben yeni hesap açsamda fayda yok. 2. el siyah ekran veriyor bütün hesaplar ardındanda 2070'e kadar banlanıyor. Donanım banı diyorlar. Hard diskimi değiştirsem %100 ortadan kalkarmı bu sorunum. Yoksa bütün donanımlarımı değiştirmem gerek. Şimdiden teşekkürler Spoofer kullanıncada girip onayabiliyorum fakat bundan sıkıldım . Harddisk değişsem komple ortadan kalkarmı bu sorunum ?

dostum ben 4-5 ay once ban yedım banım acıldıgında sıyah ekran verıp atıyordu yenı hesap acıyordum oda ban yıyordu benim pc de toplam 3 disk var windowsun kurulu oldugu disk 120 gb ssd ydi 2-3 gun once yenı ssd taktım suan zulaya sıkıntısız gırebılıyorum arkadaslarımın hesaplarıyla oynuyorum. harddısk degıısınce banın kalkar

On 31.8.2020 at 19:10, savaganka said:

dostum ben 4-5 ay once ban yedım banım acıldıgında sıyah ekran verıp atıyordu yenı hesap acıyordum oda ban yıyordu benim pc de toplam 3 disk var windowsun kurulu oldugu disk 120 gb ssd ydi 2-3 gun once yenı ssd taktım suan zulaya sıkıntısız gırebılıyorum arkadaslarımın hesaplarıyla oynuyorum. harddısk degıısınce banın kalkar

eyvallah dostum benimde arkadasım yeni pc aldı eski harddiskini bana vericek onu takıcam onda ban yok inşallah kalkar