Jump to content

MUTLAKA CEVAPLAYIN

ppz161

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar eskiden siyah ekran hatası vardı ara verdim döndüğümde o sorun kalkmıştı.
Daha sonra tekrar hile aldım bu seferde hile tespit edildiği zaman ilk ban 7 gün  2'nci ban 15 gün felan diye gidiyor.
3 ay yani 90 gün banlandım hile tespit ediliyordu diye bugün banım kalktı tekrar başladım az önce attığım maçlarda hep hile geldi ve aşırı belli edenler var.
Hile tespit durumu nedir hala aynımı doğrusu neyse aydınlatırsanız sevinirim arkadaşlar
İyi forumlar..

9 minutes ago, PlayerAim said:

şuan detected denilebilecek şikayet yok.

Hocam 3 defa sizden aldım gerçekten teslimat konusunda şuana kadar en iyisi sizsiniz geçen ay yeni hesap açtım
hileyi tekrar sizden almıştım hile tespit konusunda aynı cevabı vermiştiniz ama 6 saat kullanımdan sonra 7 gün banlanma cezası aldım.
Açıkcası ödediğim para çöpe gitti aynı hataya tekrar düşmemek amaçlı megacheat kullanan kişiler doğrusunu aydınlatırsa sevinirim.
Sonuçta bu işten para kazanıyorsunuz hile çalışıyor ama tespit ediliyor diyemesiniz müşteri ödeme konusunda caydırıcı olur.
Yada satıcı olduğunuz için hileyi tam detaylı kullanmadığınızı var sayarak böyle bir açıklamada bulunuyorsunuz.

1 minute ago, ppz161 said:

Hocam 3 defa sizden aldım gerçekten teslimat konusunda şuana kadar en iyisi sizsiniz geçen ay yeni hesap açtım
hileyi tekrar sizden almıştım hile tespit konusunda aynı cevabı vermiştiniz ama 6 saat kullanımdan sonra 7 gün banlanma cezası aldım.
Açıkcası ödediğim para çöpe gitti aynı hataya tekrar düşmemek amaçlı megacheat kullanan kişiler doğrusunu aydınlatırsa sevinirim.
Sonuçta bu işten para kazanıyorsunuz hile çalışıyor ama tespit ediliyor diyemesiniz müşteri ödeme konusunda caydırıcı olur.
Yada satıcı olduğunuz için hileyi tam detaylı kullanmadığınızı var sayarak böyle bir açıklamada bulunuyorsunuz.

bak güzel kardeşim, öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederim. beni başkalarıyla karıştırmayın lütfen. ben geçmişe dönük kullıcı yasakladı diye bir hilenin satışını tamamen sonlandırdım zamanında..

Hile bu tesbit edilir. bana gelen bilgide hilenin güvende olduğuydu.. ben bu ürünü güven bana para kazanmak için satımıyorum.
benim diğer ürünlerimi iyi inceleyin ben bir aylık üründen yeri geliyor 50$ kazanıyorum. mega ve cold benim için sadece masadaki çerez.. bir hilenin o an tesbit edildiğini bile bile bu güne akdar kimseye satmadım satmamda.. BENİ BAŞKALARIYLA KARIŞTIRMA...

Eyvallah kardeşim ben sen sahtekarsın yalan konuşuyorsun demedim.
Sana hile konusunda aktarılan bilgiler sanırım ya yanlış yada test edilmeden söyleniyor.
Eğer zula hilesini kendin test etme şansın olursa denersen sevinirim.
İstiyorsan geçen ay senden aldığım hilenin dekontunu ve discord'daki hile tespit konusundaki konuşmayı özeline atayım.
Burda biri vardı daha öncesinden hep ondan alırdım ismini vermiyim herkes bilir ben dahil kaç kişi dolandırıldı.
Şuan yine satış yapıyor 1 defa dolandırıldım diye artık güvenim yok 
Sonuçta ben müşteriyim insanın ağzı bir defa yandımı korkar olur umarım beni yanlış anlamışsındır.

2 hours ago, ppz161 said:

Merhaba arkadaşlar eskiden siyah ekran hatası vardı ara verdim döndüğümde o sorun kalkmıştı.
Daha sonra tekrar hile aldım bu seferde hile tespit edildiği zaman ilk ban 7 gün  2'nci ban 15 gün felan diye gidiyor.
3 ay yani 90 gün banlandım hile tespit ediliyordu diye bugün banım kalktı tekrar başladım az önce attığım maçlarda hep hile geldi ve aşırı belli edenler var.
Hile tespit durumu nedir hala aynımı doğrusu neyse aydınlatırsanız sevinirim arkadaşlar
İyi forumlar..

Dostum legit oynuyorum şu an ban yok fakat belli ettiğim hesaplar bazen 3 maç içinde ban yiyor veya 1 gün içinde ban yiyor değişiyor durumlar legit oynayacaksan ban yok fakat belli edeceksen bazen 3 maç içinde ban yiyorsun veya 1 gün içinde yiyorsun :)

7 hours ago, neptun1zm said:

Dostum legit oynuyorum şu an ban yok fakat belli ettiğim hesaplar bazen 3 maç içinde ban yiyor veya 1 gün içinde ban yiyor değişiyor durumlar legit oynayacaksan ban yok fakat belli edeceksen bazen 3 maç içinde ban yiyorsun veya 1 gün içinde yiyorsun :)

Hacı legit oynasanda değişen bişe yok yine şikayet ediyorlar -15 yaş altı grubu 😯

Daha önce başka bir sitenin paralı hilesini kullanmıstım sanırım bıraz abartmıstım ve 1 gun sonra ban yedım sıyah ekran hatası falan derken 3 ay ban yedım ve 3-4 gun once açıldı şuan rankım usta %23 bu hilenin en sevdıgım ozellıgı birisi report edince bıldırım geliyor ve ona göre ölme oldurme oranının arasındakı farkı çok açmıyorum ve bılerek ölüyorum 2 haftadır kullanıyorum herhangı bır ban olayı yok legit oynuyorum.