Jump to content

Sürüm

Hektor

Recommended Posts

On 1/15/2021 at 10:09 PM, kingstar01 said:

Destekliyor

Merhaba legit olarak kullaniyorsunuz sanirim oyle okumustum benim sorum legit kullanirken ban yediniz mi?  main  hesabim da kullanmak istiyorum da hileyi malum baya para yatirdim hesaba birsey olmasini istemiyorum Ona gore baska hesap ile acacagim hileyi

1 hour ago, burakrage3 said:

Merhaba legit olarak kullaniyorsunuz sanirim oyle okumustum benim sorum legit kullanirken ban yediniz mi?  main  hesabim da kullanmak istiyorum da hileyi malum baya para yatirdim hesaba birsey olmasini istemiyorum Ona gore baska hesap ile acacagim hileyi

Selam kardeşim. şahsen sadece wh açıyorum ve şikayet almıyorum. fazla abartmıyorum. sende böyle kullanırsan sorun çıkacağını sanmıyorum.

5 hours ago, homunlor said:

Hileyi Kullanan arkadaslar.. Winver Sürümü 1909 Olupde Spoofer Kullanan Varmi Eskiden Spoofer 2004 Sürümün de Çalişiyor Ona Göre Pcyi Formatliyacam Bilgisi Olan Yaza bilirmi ?

Selam, Windows Sürümüm 1909 sıkıntı olmadan kullanıyorum.

legit  = yasal, anlamına gelir.

yani, belli etmeden wall hack, trigger bot gibi vs. basit özellikler  açarak oynarsan bu "legit oynama" anlamına gelir.

eğer legit oynamak istiyorsan,

aimbot = "nişan hilesi" - Otomatik olarak görünen düşmanlara kitlenir.(kafaya değil, gövdeye kilitlenmesi için "body" seçeneğini seçebilirsin.)

fov = "görüş açısı" - bu stabil olarak 180 derecede gelmektedir, bunu 3 veya 4 yapabilirsin.

triggerbot = "tetik" -  crosshair "nişangahı" oyuncunun üzerine getirdiğin zaman otamatik olarak ateş eder. ( eğer aimbot kullanmazsanız bunu kullanabilirsiniz.)

wall hack = "görüş hilesi" - oyuncuların yerlerini ve karakterlerini görmeni sağlar.

bu 4 özelliği açıp belirttiğim ayarlarda oynarsanız ban yemezsiniz. 

iyi günler :)

• Like 1

51 minutes ago, Rouchen2021 said:

legit  = yasal, anlamına gelir.

yani, belli etmeden wall hack, trigger bot gibi vs. basit özellikler  açarak oynarsan bu "legit oynama" anlamına gelir.

eğer legit oynamak istiyorsan,

aimbot = "nişan hilesi" - Otomatik olarak görünen düşmanlara kitlenir.(kafaya değil, gövdeye kilitlenmesi için "body" seçeneğini seçebilirsin.)

fov = "görüş açısı" - bu stabil olarak 180 derecede gelmektedir, bunu 3 veya 4 yapabilirsin.

triggerbot = "tetik" -  crosshair "nişangahı" oyuncunun üzerine getirdiğin zaman otamatik olarak ateş eder. ( eğer aimbot kullanmazsanız bunu kullanabilirsiniz.)

wall hack = "görüş hilesi" - oyuncuların yerlerini ve karakterlerini görmeni sağlar.

bu 4 özelliği açıp belirttiğim ayarlarda oynarsanız ban yemezsiniz. 

iyi günler :)

20H2 de sorun oluyor diyor bazıları sende problem oldumu parayı yatırmaya gidiceğim bugün