Jump to content

b22 h22 hataları hala var mı ? ban durumu nedir?

Hacker

Recommended Posts

kanka benim bi hesabıum var 80 level, siyah ekran yedim 4 gün önce. hesap ban yememiş ama ilk oyunda hemen siyah ekran verip lobiye atıyor ama ban felan biişi yok.

rage oynadığım bir kaç hesap oldu yeni hesaplar onlar ban diye oyundan attı. 2 gündür oynamıyordum bugün deneyeceğim yeni bir hesapla

9 minutes ago, zortingen said:

kanka benim bi hesabıum var 80 level, siyah ekran yedim 4 gün önce. hesap ban yememiş ama ilk oyunda hemen siyah ekran verip lobiye atıyor ama ban felan biişi yok.

rage oynadığım bir kaç hesap oldu yeni hesaplar onlar ban diye oyundan attı. 2 gündür oynamıyordum bugün deneyeceğim yeni bir hesapla

yep,I'm just the same as you

Son gelen güncelleme ile siyah ekran vakası tekrar geri döndü. As çarda sadece wallhack açık olduğu halde ve KD sürekli stabil tuttuğum halde siyah ekran yedi. Maçlara girmiyor, lobiye geri atıyor. Umarım sorunu en kısa zamanda çözerler.

On 03. 01. 2023. at 10:14, zortingen said:

bijes oynadığım bir kaç hesap oldu yeni hesaplar onlar ban diye oyundan attı. 2 gündür oynamıyordum bugün deneyeceğim yeni bir hesapla

pc ban and block acc