Jump to content

Vip

BeratBerk61

Recommended Posts

• 3 weeks later...
5 minutes ago, cemrezorlukol said:

Merhabalar oyunlevel den zula hilesi satın aldım 2 gün sürdü ödeme onaylandı sonra hileyi satın aldım 2 gün sonrada o onaylandı id ve şifrem teslim edildi fakat zula hile linki verilemdi yardımcı olurmusunuz

Zula linki burasi iste hocam verilen ID ve sifre ile siteye giris yapin.

• 2 weeks later...
1 hour ago, alpha said:

vip alanı nerede bende oyun levelden satın aldım zula hilesi fakat 106 hatası veriyor.yardımcı olurmusunuz.?

Size verilen vip hesap ile giris yapmaniz gerekiyor buraya.

bu siteden almadım ki oyunlevelden aldım
ayrıca siz engellemissiniz beni sinirlenip burdan birsey alınmaz yazmıstım hiç uyarmadınız bunu yazman yasak demediniz engellediniz
ismim alphafoces arkadasım eger kırdıysam sizi özür dilerim.
bundan sonra daha dikkatli olacagım. :(

Özür dilerim bütün yetkili arkadaslardan ve siteye üye olan kardeşlerimden. 

1 hour ago, alpha said:

bu siteden almadım ki oyunlevelden aldım
ayrıca siz engellemissiniz beni sinirlenip burdan birsey alınmaz yazmıstım hiç uyarmadınız bunu yazman yasak demediniz engellediniz
ismim alphafoces arkadasım eger kırdıysam sizi özür dilerim.
bundan sonra daha dikkatli olacagım. :(

Özür dilerim bütün yetkili arkadaslardan ve siteye üye olan kardeşlerimden. 

Oradan lisans aldiysaniz onlar size VIP hesap vermistir Kullanici Adi + Sifre o bilgilerle bu siteye giris yapmaniz gerekiyor.

Kullanıcı adım alphaforces iste kardesim banladigin icin giris yapamiyorum bu siteye o id ve sifre ile senden ricam ban i kaldirirsaniz girip oradan derdimi anlatabilirim ya da siz bu sekilde de isimi halledebilirsiniz diye dusunuyorum sanirim üst düzey yetkilisiniz burada yardimci olursaniz sevinirim 🤗

5 hours ago, alpha said:

vip alanı nerede bende oyun levelden satın aldım zula hilesi fakat 106 hatası veriyor.yardımcı olurmusunuz.?

BENDE İSE ERROR CODE 104 HATASI VERİYOR NASIL DÜZELTİLİR VERİLEN İD ŞİFREYLE GİRİYORUM ZATEN

34 minutes ago, alpha said:

Kullanıcı adım alphaforces iste kardesim banladigin icin giris yapamiyorum bu siteye o id ve sifre ile senden ricam ban i kaldirirsaniz girip oradan derdimi anlatabilirim ya da siz bu sekilde de isimi halledebilirsiniz diye dusunuyorum sanirim üst düzey yetkilisiniz burada yardimci olursaniz sevinirim 🤗

https://megacheats.io/profile/1301-alphaforces/

Bu hesabinizin simdiki hesabinizdan farki yok ikiside VIP hesap degil OyunLevel ayrica size "OyunLevel" ile baslayan bir lisans ismi vermistir lütfen konuyu uzatmadan oyunlevel.com/market sayfasina giriniz gecmis siparislerinize bakin ve orada epin kismina yazilmis olan ID ve Sifre ile megacheats.io ya giris yapin. 
Eski hesabinizin bani kalkmayacaktir bunuda belirteyim.

10 minutes ago, cellman said:

BENDE İSE ERROR CODE 104 HATASI VERİYOR NASIL DÜZELTİLİR VERİLEN İD ŞİFREYLE GİRİYORUM ZATEN

https://megacheats.io/subscription/

Sizde buraya girip HWID nizi sifirlayin.