Jump to content

Selamun Aleyküm

erkut12345

Recommended Posts

9 saat önce, erkut12345 dedi ki:

Cümleten selamun aleyküm zula hack fiyat nedir ve son olarak hile sık sık fixleniyormu oto ban felan atıyormu rahat kullanan arkadaşlar varmı?

Zula avrupada bir hesap açtım geçen hafta aimbotu e tuşuna atadım adamı görünce e ye basıp vuruyorum sonra tekrardan e ye basıp kapıyorum ilk zamanlar zor oluyordu şimdi alıştım aımbot wh ve no spread bunları açıp 7 8 gündür aynı çar ile oynuyorum fazla belli etme bol bol ölüm maçı gir ve report yememeye dikkat et yersende günde yediğin report sayısı 3 4 ü geçmesin yoksa ban yeme olasılığın artar.Tabi bu dediklerim zula avrupa için avrupa tr ye göre daha az ban atıyor tr de açtığın hesap o gün b22 yer ve ban yersin o yuzden avrupa oyna derim.

9 hours ago, erkut12345 said:

Cümleten selamun aleyküm zula hack fiyat nedir ve son olarak hile sık sık fixleniyormu oto ban felan atıyormu rahat kullanan arkadaşlar varmı?

He bu arada fix yeme olasılığı önceki zamanlara göre çok çok düşük zaten 1 2 bazen 3 haftada bir fix yiyor fix yediği günler ise o gün içinde güncelleniyor. Bence al derim :)

1 hour ago, B-133 said:

Tuşa nasıl adadın acaba ?

Hile Menüsünde Hotkey ler var bu özelliklere istediğin tuşu atayabilirsiniz. 

Özellik Yazar açıp kapatmak için (Hemen altında hotkey yazar o özelliğe tuş atamak için tıklayıp istediğin tuşu ekleyebilirsin:)

1 hour ago, OyunLeveL said:

Hile Menüsünde Hotkey ler var bu özelliklere istediğin tuşu atayabilirsiniz. 

Özellik Yazar açıp kapatmak için (Hemen altında hotkey yazar o özelliğe tuş atamak için tıklayıp istediğin tuşu ekleyebilirsin:)

Hocam bu gün hilenin süresini uzatıcam satın alınca hilenin ismi ne olsun yazıyor ya burdaki adımı yani Wintora olarak yazsam bu hesabamı geliyor zula hack?

4 hours ago, Wintora said:

Hocam bu gün hilenin süresini uzatıcam satın alınca hilenin ismi ne olsun yazıyor ya burdaki adımı yani Wintora olarak yazsam bu hesabamı geliyor zula hack?

Bu Mesajınızı Sonradan Gördüm kusura bakmayın 

W1ntor Olarak Teslim edilmiş Dilerseniz Burdaki Admine Mesaj atarak Bu hesabınıza aktarmısını isteyebilirsiniz. Ben gerekli mesajı atarım

• Like 1

• C-132 locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...