Jump to content

MegaCheats Resmi Bayisi

PlayerAim

Recommended Posts

Yani 5-6 saat önce yorum yapmışım, hiçbir reseller cevaplamamış. Ki bunlar 30 dakikada teslimat garantisi veren kişiler. Forum yöneten , oyunlarla alakalı satış yapan kişilerin bu işe özverili davranması ve benimsemesi gerektiğini bilmiyor sanırsam. Site sahibi olmak , yönetmek ciddi sorumluluklar ister. Halbuki kimse umursamamış bile. Sokağa çıkma yasağı olmasına rağmen ve herkesin evde olduğunu düşünerekten bu kişilerin müsait olmaması şaşırtıcı. Yüksek meblağlar yatırılan şu materyal içinde yanlışlıkla bir reseller'e para yatırsak ''bekle babam bekle'' mantığıyla çalışacağız sanırım. Her neyse çok mühim olan işiniz bitince lütfen cevaplayınız. 

Saygılarımla

1 hour ago, Wolfhilem said:

Yani 5-6 saat önce yorum yapmışım, hiçbir reseller cevaplamamış. Ki bunlar 30 dakikada teslimat garantisi veren kişiler. Forum yöneten , oyunlarla alakalı satış yapan kişilerin bu işe özverili davranması ve benimsemesi gerektiğini bilmiyor sanırsam. Site sahibi olmak , yönetmek ciddi sorumluluklar ister. Halbuki kimse umursamamış bile. Sokağa çıkma yasağı olmasına rağmen ve herkesin evde olduğunu düşünerekten bu kişilerin müsait olmaması şaşırtıcı. Yüksek meblağlar yatırılan şu materyal içinde yanlışlıkla bir reseller'e para yatırsak ''bekle babam bekle'' mantığıyla çalışacağız sanırım. Her neyse çok mühim olan işiniz bitince lütfen cevaplayınız. 

Saygılarımla

Hocam her zaman Buraya bakamıyoruz. Siz de taktir edersiniz ki hepimizin bir ailesi var. Onlar la zaman geçirmemiz gerekir. Elimizden geldiğince herkese sorunsuz bir destek sunmaya çalışıyor. Web sitemiz üzerinden ki işlemleri Elimizden geldiğince hızlı yapmaya çalışıyoruz. 30 dakika sadece temsili. bizim hizmetimiz dakikalar içinde gerçekleşir. ancak bazen bizimle alakalı olmayan sorunlar da ortaya çıkabiliyor. bu durumda bizim yapabileceğimiz şeyler kısıtlı oluyor.
Evet Şuan Zula aktif.  Ancak Bu gün sipariş alamıyoruz. yarın saat 12 den sonra dilediğiniz zaman sipariş verebilirsiniz. 

Playeraim isimli arkadaşı discord üzerinden ekleyebilir, web sitesinden ürünü satın alabilirsiniz. Anında teslim etti kendisine teşekkür ederim. Tabi ki arkadaşımızın online olması gerekiyor, paranızı ona göre yatırın, sabırsızlığa lüzüm yok.

11 hours ago, 010106 said:

kardesım selamun aleyküm zula hack satın alma işlemi yapmak istiyorum acilinden yardımcı olurmusunuz

buraya herzaman bakma fırsatımız olmuyor ancak websitemiz üzerinden dilediğiniz zaman. ödeme yapıp teslim alabilirsiniz.
Websitesini sürekli kontol eden arkadaşlarımız var.

• 3 weeks later...
5 hours ago, 010106 said:

üstatım bana lütfen yardımcı olunuz 158 eror code alıyorum nasıl bir yol izlicem lütfen yardımcı olun

hocam satın aldığınız bayi ile iletişime geçin. daha detaylı destek sunacaktır.

ayrıca hatayı türkçeye çeviriseniz sorunun ne olduğunu anlarsınız.

Edited by PlayerAim

13 minutes ago, umitbaskan3476 said:

anında teslim hile alınacak Player Aim sitesini çözeemedim yardımcı olacak varmı ? Discord TS vardır.

dolar istiyor biz TL karşılığını mı yatıracagız çözemedim aga

Bayiden alırsan dolar karşılığı yatırıcaksın 170 tl 1 aylık.

• Like 1