Jump to content

Megacheat Zula

ppx73

Recommended Posts

Dikkat et 8 Kişiyi dolandirdi 9 kişide sen olma eskiden burda bayi idi 8 kişiyi dolandirip kaçti gitti AK3Z3R Kendisi şimdi tekrardan isim deyiştirip milleti gene olandirmaya çalişiyor. bu arada isterse  buranin  altini üstüne getirirmiş dider bayilere papuç birakmazmiş kendine ne saniyorsa artik Reseller Yazmayin Kimseden bişey Almayin. Güvenilir 2 Kişi var Oda Ugur @VipMax vipsatinal.com bide Sabo DC üstünden @KillThemAll Bu Kişiler Yetkili Bayisidir.

Olm Senin Takdiğin Bu İlk Önce Millete Verip Verip Kişileri Topluyorsun Ondan Sonrada Topluca İndir oo Dolandirdiğin kişiler de artik burda Değil konu bundan 6-7 Ay Öncesine kaliyor onlar artik zulayi bile birakmiştir halada Kalkmiş yok beni dolandir ws..ws. Kimse bişey yazmiyor dio Akgezer Nick Neden Deyiştirdin Ozaman haa Dogru 8 Kişiyi Dolandirmiştin şimdi Hatirladim Diger Bayilere Küfür etmiştin Discord Üzerinden burda bişey demezsin Banlanirsin Zaten. oo Hortum sana Girmiş girdiği Yerdede Kalmiş belliki Mega Admini buna 1-2 Kelime Yazdi kendini İmparator Saniyor :D Admin Sana Yürü Demiş ama Hortumuna Dogru yürü demiş  Evladim..

All buyur Kapak olsun diyecek ama Kapağini unutmussun 

Güzel arkadaşım emin ol çok boş yapıyosun aytılma nedenim bu işi yapmamdan dolayıydı ben zaten bu arkadaşları 1 ay arıyarak buldum ücretlerini ödedim ben sana ne anlatıyom kalkmışın ne anlatıyon düşün diyom ben düşünmem diyosun resmen daha ben nabıyım 

15 minutes ago, SogukPazar said:

Güzel arkadaşım emin ol çok boş yapıyosun aytılma nedenim bu işi yapmamdan dolayıydı ben zaten bu arkadaşları 1 ay arıyarak buldum ücretlerini ödedim ben sana ne anlatıyom kalkmışın ne anlatıyon düşün diyom ben düşünmem diyosun resmen daha ben nabıyım 

hmm bir düşünelim kullandiğin eski dc deki Karindeşen kanka dediğin kişi ile satiş yapiyordun berkay video çekip koyarken sende ondan faydalaniyordun + hadi insanlik halidir işin olur gücün olur ama nedense dc den habersiz ses vermeden kaçip gitmek + üstüne üstlük bide yalan söylüyorsun ininal kartinda sorun oldugu için teslimatlat geçikti deyip milleti toplayip beklletten 8 Kişi oluncada indiri verdin ne güzel memleket he bide üstüne üstlük bitcoin ile alan kişiler 2 Adet Alimdan sonra Maliye Geliyormus vergi Dairesi şimdi hatirdim Kaldiki ininal kartta nasil Sorun Çika bilir Millet okadar Malmi Sandin sen Sorun Olsa bile 5 TL verip Yeni Kart Alirsin devam edersin onun yerine milleti mal yerine koyup keklemek ne güzel dimi ?

1 hour ago, homunlor said:

hmm bir düşünelim kullandiğin eski dc deki Karindeşen kanka dediğin kişi ile satiş yapiyordun berkay video çekip koyarken sende ondan faydalaniyordun + hadi insanlik halidir işin olur gücün olur ama nedense dc den habersiz ses vermeden kaçip gitmek + üstüne üstlük bide yalan söylüyorsun ininal kartinda sorun oldugu için teslimatlat geçikti deyip milleti toplayip beklletten 8 Kişi oluncada indiri verdin ne güzel memleket he bide üstüne üstlük bitcoin ile alan kişiler 2 Adet Alimdan sonra Maliye Geliyormus vergi Dairesi şimdi hatirdim Kaldiki ininal kartta nasil Sorun Çika bilir Millet okadar Malmi Sandin sen Sorun Olsa bile 5 TL verip Yeni Kart Alirsin devam edersin onun yerine milleti mal yerine koyup keklemek ne güzel dimi ?

şimdi baştan başlayalım ben berkayı bilgilendirmedim diğer arkadaşı bilgilendirdim ve de gittim o kişide açıklama yapmadan gitmişti ben berkayda faydalanmadım iyi insan ALLAH var hak yiyemem oda beni kullanmadı anlaştık karşılıklı devam ettirdik ininal kartım takipteydi siz bilmezsiniz daha aklınız ermez :) takip diye birşey vardır diğer bayiler felan bilir neyse senin seviyenden devam edelim ve 8 kişide değil yalan söyleme 6 kişiydi 6 kişiden 5 nin parasını teslim ettim diğerininki eylülde istedi eylülde teslim edicem ve diğer konuya değinelim maliye geliyo felan çok abaküs bunlar artık laf döşemek için laf hecesi yapmak çocuk işidir :) maliye gelmez maliye senin aktardığın paranın evrağını maile gönderir buda ilerde bir sorunda karşı tarafa bir delildir hangi bayi normal yoldan para aktarıyo megaya ? :) ben sadece blockhain gibi bazı diğer firmaları tercih etmelerini söyledim ben kimseye zorla satmıyorum ya gerçekten şöyle bi dön bak çok enterasan ve mantığı basit ama çözememiş biri olarak laflar ediyorsun :) yani bakıyorumda yaşın kaç bilmiyorum ama şundan eminim bu piyasayı zerrece bilmiyosun bu çok belli inkar edilicek yanıda yok suçluyamamda kimse öğrenmek zorunda değil alırsın kullanırsın ama sen 1 bayi mantığını nasıl döndüğünü nasıl işlediğini bu süreçlerde neler yaptığını tamam para kazanıyoda ne gibi tehlikesi var düşünmeden atlarsan kusura bakmada böyle abaküs sorular sorarsın emin ol buna hiçbir bayi cevap vermez bak bayi mantığı düz mantık değildir bu kadar basit değil yani heleki megadan bayilik almaktan bahsediyoruz kendine gel :) milleti mal yerine felan koymadım ismimi sormuşsun neden akgezen değil diye nedeni o ismi kullanamam artık ama o benim şuanda bile 5 adet sattım ben 5 adet bak döneli ne kadar oldu adamın ücretini iade ettim adam benden geri aldı :) bi deneyim dedi ve yetinmedim bilgisayarında hile çalışmıyor diye aldı diye ücretini karşıladım ben ve hilede öyle boş duruyor şimdi hangi bayi bırakıp gelir vipmax da bıraktı bak vipmax çok iyi dostumdur kaç hafta alamayan oldu lisansını bende biraz uzadı ama bende +10 tl daha fazla ödeme yaptım üstüne yetmedim megayla konuşup bi karar aldık geliş fiyatından satıcam dedim oda onay verdi ha şu saaten sonra 140 TL kim dahada inerse yine inerim aylık harici gelirim 7.200 TL giderim yok hiç üşenmem zararına satarım yine üşenmem zorumada gitmez amaç sizin jeton düşsün

Edited by SogukPazar

iyi sat Bakalim Sata bilecekmisin ozaman bende bitlo ile Satin Alma Video Tekrardan Upload edeyim Nasil Olsa Sen 100 TL Deyip Milleti Dolandirmaya Baslarsin gene.

Bu arada Vipmax Dostumdur Diyorsun ama Discord Alayina Duz Gidiyorsun yok Onlari bitiricem Yok Şöyle Yok Böyle Anlat Anlat Heyecanli oluyor.

Sahi Çaldiğin Paralari Dolandirdiğin Milletin Parasini Baska Nasil Akliyacaksin ki 40 Yoldan Geçirip Banka Banka Dolaştirip Aliyorsun Sonucda Birisi Sana Dava Açsa bile Bulamasinlar die değilmi Güzel Fikir ama Yemezler.

Geliş Fiyati Zaten belli oda Bitlo Üzerinden Alinip Satiliyor vede E-pin systemi olmadiği için sende Ayni Fiyattan Aliyorsun Masal Okuma a q Bitlo Üzerinden 135 TL Alip Onu Satarsin ama Millete ben gizli Bayisiyim $10 Ben Satiyorum deyip Gene Milleti Keklersin 

Merak ediyorum da iyadesini yaptiğin adamlar neden geilpde biz Akgezer den paramizi Aldik sorun yokdur demedi ? Demekki Almamişlar Sende Kendine göre bir masal yazmişsin Aradan 6-7 Ay geçiyor sonradan ben İyade ettim Paralari ws..ws.. Yemezler.

5-6-7-8 Fark etmez Sonucda 1 birisinin Parasini Çaldiğin zaman ki Çaldiğin da bir Esikar Zaten Milleti Mall yerine Koyupda Dolandirmak Olmaz.

Berkayin Üstünden Prim yaptin yaptiğin yetmemiş gibi Milleti Dolandirdin hiç bişey demeden ortalikdan Kayboldun olan berkaya oldu zaten Sonucda oo kişiler berkayin videolarini izleyip dc ye gelenkişilerdi şuçu berkayin üstünde kaldi Akgezer nerde 1 hafta oldu halada bekliyoruz diye birak Sağlam Adami Bozdun

Ben sana  bu İşi Yaptirmiyacam Sen istediğin kadar Msj Konu Discord ws. Adresleri Açmayi dene.

Burdaki İnsanlar iyi Kötü Hile Alip Zevkleri ile oynamaya çalişirken siz şerefsiz Sürüsü Gelipde Milleti Dolandirmaya Bayiliyorsunuz Sonucda Hileye Para veriyorsunuz die Amaçiniz Milleti Dolandirmak.

ALLAH var Hak yemem diyen kişiyede bakin hele nasil dini kendine görede mest etmiş kafasina göre de cevirmeyi biliyor

Ne Güzel Dimi Milleti Dolandir et yap Tobe de ALLAH affeder 2-3 GÜn Sonrada Gene Çal Yap Dolandir ALLAH affeder Don Deyiştirir gibi Dini de Kafaniza Göre Deyiştiriyorsunuz

Olm Sen Kürtsün Doğanda var bu Kürtler Çalişmadan Etmeden Hazir Para Yemeyi Severler Milleti Dolandirip Çalmak hirsizlik yapmak sizin Huyunuz bu (Ha Hepsi Değil Bütün Kürtler bir Değildir Sonucda benim Tanidiğim bir çok Doğulu Arkadaslarim var ama bu Şeresiz Akgezer gibi Yani Senin gibi Değil.)

7 minutes ago, homunlor said:

iyi sat Bakalim Sata bilecekmisin ozaman bende bitlo ile Satin Alma Video Tekrardan Upload edeyim Nasil Olsa Sen 100 TL Deyip Milleti Dolandirmaya Baslarsin gene.

Bu arada Vipmax Dostumdur Diyorsun ama Discord Alayina Duz Gidiyorsun yok Onlari bitiricem Yok Şöyle Yok Böyle Anlat Anlat Heyecanli oluyor.

Sahi Çaldiğin Paralari Dolandirdiğin Milletin Parasini Baska Nasil Akliyacaksin ki 40 Yoldan Geçirip Banka Banka Dolaştirip Aliyorsun Sonucda Birisi Sana Dava Açsa bile Bulamasinlar die değilmi Güzel Fikir ama Yemezler.

Geliş Fiyati Zaten belli oda Bitlo Üzerinden Alinip Satiliyor vede E-pin systemi olmadiği için sende Ayni Fiyattan Aliyorsun Masal Okuma a q Bitlo Üzerinden 135 TL Alip Onu Satarsin ama Millete ben gizli Bayisiyim $10 Ben Satiyorum deyip Gene Milleti Keklersin 

Merak ediyorum da iyadesini yaptiğin adamlar neden geilpde biz Akgezer den paramizi Aldik sorun yokdur demedi ? Demekki Almamişlar Sende Kendine göre bir masal yazmişsin Aradan 6-7 Ay geçiyor sonradan ben İyade ettim Paralari ws..ws.. Yemezler.

5-6-7-8 Fark etmez Sonucda 1 birisinin Parasini Çaldiğin zaman ki Çaldiğin da bir Esikar Zaten Milleti Mall yerine Koyupda Dolandirmak Olmaz.

Berkayin Üstünden Prim yaptin yaptiğin yetmemiş gibi Milleti Dolandirdin hiç bişey demeden ortalikdan Kayboldun olan berkaya oldu zaten Sonucda oo kişiler berkayin videolarini izleyip dc ye gelenkişilerdi şuçu berkayin üstünde kaldi Akgezer nerde 1 hafta oldu halada bekliyoruz diye birak Sağlam Adami Bozdun

Ben sana  bu İşi Yaptirmiyacam Sen istediğin kadar Msj Konu Discord ws. Adresleri Açmayi dene.

Burdaki İnsanlar iyi Kötü Hile Alip Zevkleri ile oynamaya çalişirken siz şerefsiz Sürüsü Gelipde Milleti Dolandirmaya Bayiliyorsunuz Sonucda Hileye Para veriyorsunuz die Amaçiniz Milleti Dolandirmak.

Gerçekten güldüm emin ol yani vallahi güldüm çocukca cevaba gülünür geçilir değilmi şimdi devam edelim ödemeyi nasıl verdin demişsin ödemelerin hepsi ayrı ayrı farklı sahte ininal ler ile müşterilere aktarıldı video yüklüyecem demişsin bu beni ilgilendirmez oranı buranı açıp engel olmaya çalışmaya çalışacaksın kendi ağzınla dedin bende şuraya yazıyorum eğer satış yaptırırsan namertsin bana şuan fazla aktif olamıyorum o yüzden bak 1-0 önden başlatıyorum seni videoyu yükle bana salla sizin gibi karaktersizlerle daha öncede uğraştım kardeşim bi sıkıntımız var dedirttim sen kaçtan aldırırsan yine altına vericem hadi hodri meydan 135 e gelirse 130 a vericem nerden aktarıyosan aktar beni ilgilendirmez gidersin elinlemi verirsin bilmem benim bu son mesajım megada bugünkü mesajında çocukları neden umursuyosun dedi doğru söylüyo çocuk değilsin ama hani derler ya akıl yaşta değil başta diye sıkıntı yok ben getiririm alanı ama yine siz inanmassınız ben ne yaparsam siz tersine gidersiniz vipmax a sallıyo diyomuşsun sunucuda biliyor zaten hadi kardeşim hadi adam olda gel mevlana değilim ben git videonu çek ne sallıyacaksan salla karaktersizler gibi ben adam gibi dikiliyorum burda bana inanmış hala alışveriş yapanlar var senin gibi karaktersizlere laf anlatmak için geri dönmedim ben ısrar ettiler döndüm senin gibileride çamur atıyo sıkıntı yok sen mesajı devam ettir emin ol okumuyacam bile sana hayatında başarılar dilerim bu arada mozart IQ arttırıyo diyorlar bi dene ;)

5 minutes ago, homunlor said:

Sinirden Gülmeye devam et Elinde bişey gelmedikce gülersin ancak gülmek ile yetin..

adam gibi Dikilmekmi milleti Dolandir 6-7 ay sonra Çika gel adam gibi dikiliyorum de işte buna Gülerim.

İt ürür kervan yürür

1 minute ago, SogukPazar said:

Söverim ama karakter olarak  senin kadar düşmedimki kitaba sövüyüm ;)

Aynen Öyle Sizin gibi Milletin Dolandirip da Hirsizlik Yapipda allah diyecek Kadar düşmüşlere kaldiysak ewet ben musluman değilim

Kaldiki Senin gibiler dolandirici hirsiz bir şerefsiz olucağima allahsiz olurum daha iyi senin allahin varda ne oluyorki milleti dolandip hirsizlik yapip sonrada allah mi diyorsun yok ben almiyim dinide kendiniz gibi cevirmişsiniz o vakit ben birakali çok oldu hee inananlara saygim var her kez istediği şeye inana bilir. bunu kimse karişamaz ama senin gibi lerin değil kitabi  o kitabi alip bir tarafina sokardim  çünki kendine sahte figurlu bir din yaratmişsiniz 

11 minutes ago, homunlor said:

Aynen Öyle Sizin gibi Milletin Dolandirip da Hirsizlik Yapipda allah diyecek Kadar düşmüşlere kaldiysak ewet ben musluman değilim

Kaldiki Senin gibiler dolandirici hirsiz bir şerefsiz olucağima allahsiz olurum daha iyi senin allahin varda ne oluyorki milleti dolandip hirsizlik yapip sonrada allah mi diyorsun yok ben almiyim dinide kendiniz gibi cevirmişsiniz o vakit ben birakali çok oldu hee inananlara saygim var her kez istediği şeye inana bilir. bunu kimse karişamaz ama senin gibi lerin değil kitabi  o kitabi alip bir tarafina sokardim  çünki kendine sahte figurlu bir din yaratmişsiniz 

Benim dinim seni alakadar etmez hala dolandırıyo diyosun ya vallahi sinirimden değil gerçekten çok komiğime gittiğinden gülüyorum 

1 minute ago, SogukPazar said:

Benim dinim seni alakadar etmez hala dolandırıyo diyosun ya vallahi sinirimden değil gerçekten çok komiğime gittiğinden gülüyorum 

Eminim öyledir ondan mi Discord Genele Yazip Yazip Duruyorsun Kuduruk Köpekler gibi ?

15 minutes ago, ppx73 said:

Beyler şimdi kimden alacağım ben

O kadar şey yazmışsınız bi hangi bayiden alacağımı yazmamışsınız

Reseller Yazan Yerden Alin böyle Hirsizlardan bişey almayin @VipMax @KillThemAll Bunlar Bayileri bunlardan Satin ala bilirsin

Benim Bişey Görmeme gerek yok Akgezer deki Şerefsizliklerini Çok Gördüm.

@VipMax Hem Reseller Bayisi Hemde Siteside var vipsatinal.com Üzerinden Ala bilirsin.

Edited by homunlor

Just now, SogukPazar said:

Ne aldınd ne gördün karaktersiz makarnacı gıçından element uyduruyon bir tek kendin inanıyosun döndüm döneli 5 adet sattım sunucumda sana sövenleri görmedin daha galiba

merak etme o saatiğin 5 Kişi Yakin Zaman da Buraya Gelip Söylenmeye Baslarlar Kisa Zamanda Hİle Aldik Dolandirildik diye o Dolandirdiğin 8 kişi gibi.

Herşeyin bir Zamani var Sen Yaklaşik Şöyle 15 20 Kişi Yaptikdan sonra Ayni Şekilde yok Önemli işlerim vardi yok Cenazem vardi yok dedem Öldü Deyip Ortalikdan Kaybolursun Nasil Olsa..

5 minutes ago, homunlor said:

merak etme o saatiğin 5 Kişi Yakin Zaman da Buraya Gelip Söylenmeye Baslarlar Kisa Zamanda Hİle Aldik Dolandirildik diye o Dolandirdiğin 8 kişi gibi.

Herşeyin bir Zamani var Sen Yaklaşik Şöyle 15 20 Kişi Yaptikdan sonra Ayni Şekilde yok Önemli işlerim vardi yok Cenazem vardi yok dedem Öldü Deyip Ortalikdan Kaybolursun Nasil Olsa..

5 kişiyi megada yakından takip ediyo sen merak etme o senin vazifen değil sen üyesin üye gibi davran bayilerin işine burnunu sokma benim satışım şu saaten sonra seni ilgilendirmez sen ne yaptığında beni ilgilendirmez ben barınakçı değilim her iti toplayacak hadi şimdi eyw boş yapma devam et

Just now, SogukPazar said:

5 kişiyi megada yakından takip ediyo sen merak etme o senin vazifen değil sen üyesin üye gibi davran bayilerin işine burnunu sokma benim satışım şu saaten sonra seni ilgilendirmez sen ne yaptığında beni ilgilendirmez ben barınakçı değilim her iti toplayacak hadi şimdi eyw boş yapma devam et

Eminim Ediyordur Yazamiyorlarmi yoksa haa Sahi Görüntü var Ses yok şimdiye Kadar Çokdan Yazmalari Lazimdi.

Halada Kendine Bayi miyorsun :D Kiroya Bak reseller ranki bile yok halada kendine reseller diyo 

Forumda 3 Kişi online 5 Kişide Yakinda Takip Ediyormus Yalanlara Bak Daha Sağlam At Bari Destekli at