Jump to content

Megacheat Zula

ppx73

Recommended Posts

Senin Bayi Paneli Dediğin Eskiden sana verilmiş Olan Paneli Gösterirsin Ancak Kusura Bakma Senin gibi Sazan Çok Gördüm Tatli sudan Çikip Tuzlu Suda Yüzmeye Çalişan Sazanlari. + Bayi Paneli Kimse Bilmediği içinse Kendine Ufak Mysql ile Web Tabanli göstermelik yapip Milleti Keklersin ancak.

30 minutes ago, SogukPazar said:

La kalk si*tir aq davar eşşeği seni adamlıktan anlamıyon senin gibi eşşeklere semer vurmayınca akıllanmassınız sq Mevlana değilim ben adam olda gel

Kes Aq Kirosu Milleti Salaqmi Sandin İkile aq Kürtdu Dağlara Evladim Dağlarda Yaşarsiniz Ancak..

Edited by homunlor

@SogukPazar hacı 1 ay adamları aradım ücretleri geri iade ettim diyorsun ya ?
Bu benim yeni forum hesabım sana bir çok yerden ulaşmaya çalıştım ama bir türlü iletişim kuramadım ozaman hile 145 liraydı sanırım
ben 150 lira attım daha öncesinden de alış veriş yaptığımız için hiç bir şekilde güven sıkıntısı çekmedim.
Ne hikmetse 2-3 gün içinde birçok kişi sizden hile aldı bende dahil sürekli bize lisans testlim edilecek
yarın sabah öğlen akşam şöyle böyle diyip 3-4 gün bizi oyaladın sonra sana iletişim kurmaya çalıştık.
Hiçbir şekilde cevap vermedin ses çıkmadı senden
Forumda konular açtık dolandırıcılık konuları değil ilk başta olayı öğrenelim belki sorunları var arkadaşları çıkar elbet forumda dedik
ama çıkmadı sonra sahtekar olduğuna dair bir sürü konular açıldı belki değilsindir böyle bir yakıştırmayı kendine yakıştırmıyorsundur.
Ama çıkıp sonradan durumunu izah edebilirsin geri dönüş sağlamalıydın tüm müşterilere ?
Bizde salak gibi ha geliceksin ha gidiceksin diye 1-2 hafta peşinde koşmazdık giden 150 TL olsun benim için sorun değil.

150 TL ne beni fakir nede seni zengin eder.O paraların üstüne yattın sandın ki o para bitmiyecek kendince
hayaller kurdun belki o gün bizleri keriz diye gülüp aklından geçirmişsindir de ama ne oldu haydan gelen huya gider diye güzel bir atasözümüz var yani
haram malın haram kazancın hayrı olmaz nasıl bittiğinin tükendiğinin farkında bile olmazsın.
Bide utanmadan "1 ay adamları aradım ücretlerini geri ödedim" diyorsun ya arkadaş paraları yürüttün
bari doğruyu konuş be kaç aydır burdayım senin dc adresin facebook bende hiçbir şekilde geri dönüş sağlamadın.
tekrar foruma geliyorsun farklı nick ile satış yapmaya çalışıyorsun yarın birgün aynı şeyleri yapacaksın sonra
bu çark tekerlek gibi döndükçe devam edicek seni özetlemenin en iyi örneğidir.
Bu konuyu okuyan ve hile almak istiyen arkadaşlara tavsiyem @SogukPazar isimli şahısla herhangi bir
alım satım ticaretine girmeyin hile alacaksanız eğer  @VipMax & @KillThemAll  & @PlayerAim
 bu arkadaşlardan
başkasına gitmeyin güven ve teslimat konusunda herhangi bir sıkıntı yaşamazsınız iyi forumlar

31 minutes ago, ppz143 said:

@SogukPazar hacı 1 ay adamları aradım ücretleri geri iade ettim diyorsun ya ?
Bu benim yeni forum hesabım sana bir çok yerden ulaşmaya çalıştım ama bir türlü iletişim kuramadım ozaman hile 145 liraydı sanırım
ben 150 lira attım daha öncesinden de alış veriş yaptığımız için hiç bir şekilde güven sıkıntısı çekmedim.
Ne hikmetse 2-3 gün içinde birçok kişi sizden hile aldı bende dahil sürekli bize lisans testlim edilecek
yarın sabah öğlen akşam şöyle böyle diyip 3-4 gün bizi oyaladın sonra sana iletişim kurmaya çalıştık.
Hiçbir şekilde cevap vermedin ses çıkmadı senden
Forumda konular açtık dolandırıcılık konuları değil ilk başta olayı öğrenelim belki sorunları var arkadaşları çıkar elbet forumda dedik
ama çıkmadı sonra sahtekar olduğuna dair bir sürü konular açıldı belki değilsindir böyle bir yakıştırmayı kendine yakıştırmıyorsundur.
Ama çıkıp sonradan durumunu izah edebilirsin geri dönüş sağlamalıydın tüm müşterilere ?
Bizde salak gibi ha geliceksin ha gidiceksin diye 1-2 hafta peşinde koşmazdık giden 150 TL olsun benim için sorun değil.

150 TL ne beni fakir nede seni zengin eder.O paraların üstüne yattın sandın ki o para bitmiyecek kendince
hayaller kurdun belki o gün bizleri keriz diye gülüp aklından geçirmişsindir de ama ne oldu haydan gelen huya gider diye güzel bir atasözümüz var yani
haram malın haram kazancın hayrı olmaz nasıl bittiğinin tükendiğinin farkında bile olmazsın.
Bide utanmadan "1 ay adamları aradım ücretlerini geri ödedim" diyorsun ya arkadaş paraları yürüttün
bari doğruyu konuş be kaç aydır burdayım senin dc adresin facebook bende hiçbir şekilde geri dönüş sağlamadın.
tekrar foruma geliyorsun farklı nick ile satış yapmaya çalışıyorsun yarın birgün aynı şeyleri yapacaksın sonra
bu çark tekerlek gibi döndükçe devam edicek seni özetlemenin en iyi örneğidir.
Bu konuyu okuyan ve hile almak istiyen arkadaşlara tavsiyem @SogukPazar isimli şahısla herhangi bir
alım satım ticaretine girmeyin hile alacaksanız eğer  @VipMax & @KillThemAll  & @PlayerAim
 bu arkadaşlardan
başkasına gitmeyin güven ve teslimat konusunda herhangi bir sıkıntı yaşamazsınız iyi forumlar

eğer ödemen yapılmadıysa discorddan dekont veya mesaj ss ni göster iadeni yaparım hiç çekinmem iadeni yaparım kalan olduysa herzaman da yaparım discorddan bilgileri ulaştırman yeterli ben kimseyi keriz yerine koymadım başıma ne geldiyse açıklama yaptıysasmda yapmamış gibi gösterenler yüzünden geldi ödemeleri ulaştığıma yaptım ve hatta bilerek aynı hesap aynı discorddan devam ettim etimki döndüğümü bilenler kalanlara ödemesini burdan yaparım diye 150 TL zenginmi yapar fakirmi yapar edebiyatı yapmışsın ben orasını bilmem kimsenin cebine elimi sokmadım o paraları yemek nasip olmadı çok şükür yemedimde herkese iadesini yaptım kaldıysan dekontu discorddan ulaş yarın sabah hesabına akatırılır para ama ekibimdeki herekes benimle bıraktıysa bu tabiki beni suçlu yapar ama çok şükür yemediğim parayıda bana dolandırıcı diyemezsiniz gelirsin alırsın paranı gidersin 

Edited by SogukPazar

@SogukPazar dostum aradan 5-6 ay geçti benim elimde dekont felan yok senden
geri iade vb gibi isteklerde bulunmuyorum.
Bu konuyu gördüm ilk başta yazmak istemedim ama sonradan yalan yanlış müşteriler
hakkında kelimeleri görünce aramızdaki geçen ticaret olayını doğru ve eksiksiz bir şekilde aydınlattım.

Umarım bu tür hatalar yine yaşanmaz hakkında hayırlısı dilerim.
İyi forumlar..

1 minute ago, ppz143 said:

@SogukPazar dostum aradan 5-6 ay geçti benim elimde dekont felan yok senden
geri iade vb gibi isteklerde bulunmuyorum.
Bu konuyu gördüm ilk başta yazmak istemedim ama sonradan yalan yanlış müşteriler
hakkında kelimeleri görünce aramızdaki geçen ticaret olayını doğru ve eksiksiz bir şekilde aydınlattım.

Umarım bu tür hatalar yine yaşanmaz hakkında hayırlısı dilerim.
İyi forumlar..

ödemeni yine yaparım sıkıntı değil dediğim gibi bana böyle denmesinden nefret ediyorum 5 kişiye iade ettim diğeride eylülde istedi kimseye borçlu kalmak istemem bırakma nedenim bellidir dönüş nedenimde belli şuanda bile sattıysam bana güvenen bir kitle varsa bu beni mutlu eder hata yaptım giderek ama bilgilendirdim ama korkudan kaçıp gittilerse benim yapacağım bişey yok ben yine hatamı kabullendim discorddan mesajlarımı silmedim R4BEL#3658 ekle mesaj geçmişin gözükür bilerek silmedim hepsini ama şuanda bile bana güvenen insanlara saygısızlık etmiş olurum ben böyle bi insan değilim olamamda 2014 den bu yana kaç tane hile bayiliğim oldu sayamam ama hiç kimsenin hakkını yemedim şu saaten sonrada yemem lütfen benimle iletişim kur