Jump to content

VİPSATINAL UZERINDEN ALISVERİS YAPMAYIN

SelmanYILMAZ

Recommended Posts

9 hours ago, avkan65 said:

KArdeşim şu dc konusunda beni kızdırıyırsunuz haa whatsap ver halledelim benim yaşım 54 ben dc anlamam mic yok 

Yahu bi megachats zula alacağım binbir dereden su getirdiniz bana Admin Lütfen esnek olun ya bu nedir ? Para ile alıyoruz öpücükle değil nedir bu kadar zahmet ?

herkesi çoluk çocuk zannediyorsunuz ..

yahu bir bayi de gelsin şuraya desin ki abi gel hesap no vereyim gönder parayı al hizmetini ..göndereyim parayı  ne dir bu korku ne dir bu ?

resellers madem bayiyim diyorsun neden yardımcı olmuyorsun ? 

reseller kardeşim  btc ve etc ile ödemeden bahsetmişsin sende biliyorsun Türkiye de bu hesapları açmak o kadar kolay değil...

Hocam Mega nın iki sağlam bayisi @PlayerAim(ben) ve  @KillThemAll ikimizinde ödeme sistemleri müşterilere kolaylık sağlamak için en üst düzeyde. Ben sadece Kart ödemeleri kabul ediyorum ve otomatik teslimat sistemi kullanıyorum. yani ödeme yaptığınızda ürün direk teslim ediliyor.
@KillThemAll  de hem Kredi Kartı hemde banka havalesi kabul ediyor ve DC üzerinden sorunsuz destek veriyoruz. Gerçekten hiç zahmetli bir durum değil.
Biz sizler için elimizden geleni yapıyoruz ama sizde de hak verirsiniz ki gizliliğe de önem vermeliyiz. Whatsapp gibi bir bilgiyi paylaşırsak kimliklerimiz açığa çıkabilir. bu sebeple Discord en mantıklısı.
Biz sizin için bu kadar zahmete girmişken sizden de birazcık anlayış bekliyoruz. Teşekkür ederim. iyi eğlenceler..

• Like 1

• 2 months later...
On 12/28/2020 at 3:12 PM, VipMax said:

Kimsenin Dolandırıldığı vs Yok Yıllardır Bizden satın almaktasınız Selman Bey Daha önce hiçbir Problem Yaşamadınız. Sistemsel bizden kaynaklı olmayan bir problemden dolayı bu duruma geldi.

Teslim edilmeme Nedeni Daha önce de sitede duyuru yapıldı. Sistemsel  Yazılımsal bir hata vardı Ödemeleriniz Onaylanıyordu Ama sipariş  geçilince bakiye kesilip siparişiniz bize iletilmiyordu sistem tarafından Bundan Dolayı Siteyi Kapattık Bakıma Aldık Ve gerekli düzenleme Yapılarak Sorun Düzeltildi. Bize Gözükmeyen KAyıtlarımızda Olmayan bir siparişi Nasıl teslim edelim Bunun İÇin Bu sorunu Yaşayanlar için Canlı destek hattımız açık durumdaydı iletttiler teslim aldılar. 

Siz iletişime geçmek yerine buraya bu tür yaygara konular açmaya karar vermişsiniz Haklısınız Bişey Diyemem Size Hakkınızı Aramak sizin Hakkınız. Ama Lütfen Bu Tür KOnular açmak yerine bir kere de İletişime geçmeyi deneyiniz. 

Vipsatinal.com Buranın en eski İLk ve en güvenli resmi bayisidir. Çok kısa sürede kredi kartı ve  otomatik teslimat dönemine geçilecektir. .

İletişimin Çok daha hızlı olabilmesi adına eskisi gibi Vbulletin veya xenforo forum sistemi Kurulacaktır.  

Ayrıca Zula Pubg Vb Yeni nesil oyunlara ait güncel ürünler satışa sunulacaktır. 

Merhaba Zula Hile Satın Aldım Stok Bekleniyor Diyor Ne Zaman Teslim Edilir

17 minutes ago, WthezFN said:

Merhaba Zula Hile Satın Aldım Stok Bekleniyor Diyor Ne Zaman Teslim Edilir

önümüzdeki sene teslim ederler kardeşim yıllardır bu tarz forumlardayım bu vipmax sürekli oto teslimat zırvasını söylüyor başarılı bir bayi değil en eski olması en iyisi yapmıyor fakat farkında değil arkadaş keşke playeraim veya sabodan alsaydın

Just now, ustta18 said:

önümüzdeki sene teslim ederler kardeşim yıllardır bu tarz forumlardayım bu vipmax sürekli oto teslimat zırvasını söylüyor başarılı bir bayi değil en eski olması en iyisi yapmıyor fakat farkında değil arkadaş keşke playeraim veya sabodan alsaydın

knk sabodan alıcaktım sitede 20 dolar 20 dolar = 165 tl sen ne dene 190 tl ye satıyorsun dedim engell attı suçsuz yere

13 hours ago, KillThemAll said:

Engellenmediniz arkadaşlıktan çıkardım sadece.

Böyle saçmasapan bir soruya yanıt vermek için vaktim yok.

Sitede 165 tl, Biz Allah rızası için bu işi yapıyoruz zaten neden 190 tlye satıyoruz ki ?

knk nazikçe söyleyebilirdin ben senle ne güzel edepli ve güzel konuştum sen öyle deseydin para hazırdı zaten şuan ben mağdur durumdayım mesela hilemi teslim etmiyoq @VipMax

Bunu her defasında dile getirmek artık yoruyor beni arkadaşlar.
Bizler bayiyiz. Coder değiliz.
Sizler gibi bizde bu ürünü Bu siteden satın alıyoruz ve sizlere satıyoruz. Bunu yaparken de zaman para ve emek hacıyoruz.
günlerce haftalarca uğraşıp websiteleri kuryoruz. sizlerin daha hızlı ürüne erişebilmesi için ödeme yöntemleri sağlıyoruz. discord vb. kanalları üzerinden sizin her sorunuza cevap vermeye çalışıyoruz. kendimize zaman ayırmıyoruz sizlere zaman ayırmaya çalışıyoruz. Neden? peki biz bunu neden yapıyoruz? Örnek:20$ a aldığımız bir ürünü neden size 20$ a satalım? bunu yapmamız için ne sebep var? küçük büyük seçmeden herkesin mesajlarına neden cevap vererek zaman harcıyoruz? orada harcadığımız zamanı neden kendimize yada başka işimize ayırmıyoruz? Çalışmazsanız herhangi bir iş yapmazsanız bir geliriniz olurmu? İhtiyaçlarınız ödemeleriniz nasıl karşılarsınız bir geliriniz olmazsa? kendinize hiç soruyormusunuz bu coder bunu neden parayla satıyor diye? Gider birinden satın alırsınız dolandırılırsınız gider birinden satın alırsınız ürün teslim edilmez günlerce. Peki ben bunu neden dinliyeyim senden 20 dk boyunca?

Çünkü para kazanmak için girdiğimiz bir iş bu. Bu ürünleri size aldığımız fiyatdan vermemiz mümkün değil. bu kadar uğraşın bir karılığı olmalı değilmi. o şu kadara satıyor bu bu kadar a satıyor. neden şukadar alıyorsun demekte doğru değil. herkesin kendine göre bir planlaması vardır ve bunun üzerinden hareket eder. kimi otomatik teslim eder veya her mesaja cevap verir en kısa sürede teslim eder, kimi 3-5 gün sonra teslim eder, kimi de birazdan der bakarsın dolandırılmışsındır bile. sizde seçimlerinizi buna göre yapın.

Bunları 30 saniye kafanız da düşünün zaten sonrasında bidaha düşünmeyeceksiniz böyle şeyleri bahsi bile olmayacak.

• 2 weeks later...
9 hours ago, sezeraltuca said:

söylediklerinde çok haklısın her yaş grubundan coğu oyunda var bazen bunaltıyolar :) bu arada bende almak istiyorum ama sadece coin seçeneğini gördüm biri dönüş yapabilirmi acaba ???? Dc Sezer#2968

hocam websitemizden dilediğiniz kartla satın alabilirsiniz. sadece kartınızın 3D secure özelliği ve internet alışverişi ödeme yapacağanız zaman  aktif olmalı. Genelde türkiyede kullanılan kartların bu özellikleri açık oluyor. websitemize kayıt olun bakiye yükleyin ve sipariş oluşturun. otomatik olarak teslim edilir.

21 hours ago, sezeraltuca said:

söylediklerinde çok haklısın her yaş grubundan coğu oyunda var bazen bunaltıyolar :) bu arada bende almak istiyorum ama sadece coin seçeneğini gördüm biri dönüş yapabilirmi acaba ???? Dc Sezer#2968

kardeşim sen dikkatımı cektin de almak ıstıyorsan Dc den Bysabo ile iletşime gec o yardımcı olur  sonteklif üzerinden paketi satın alıp sabo aboneliğinizi başlatıyor 

• 1 month later...
On 5/12/2021 at 1:26 PM, Fatih98 said:

Kolay gelsin geçen hafta vipsatınal sitenizden cold hack satın aldım stok bekleniyor yazıyodu ve suanda 3 gündür sitenize giriş yapamıyorum site ismi falan mı değişti acaba yardımcı olurmusunuz kolay gelsin 

On 3/31/2021 at 1:23 PM, PlayerAim said:

Bunu her defasında dile getirmek artık yoruyor beni arkadaşlar.
Bizler bayiyiz. Coder değiliz.
Sizler gibi bizde bu ürünü Bu siteden satın alıyoruz ve sizlere satıyoruz. Bunu yaparken de zaman para ve emek hacıyoruz.
günlerce haftalarca uğraşıp websiteleri kuryoruz. sizlerin daha hızlı ürüne erişebilmesi için ödeme yöntemleri sağlıyoruz. discord vb. kanalları üzerinden sizin her sorunuza cevap vermeye çalışıyoruz. kendimize zaman ayırmıyoruz sizlere zaman ayırmaya çalışıyoruz. Neden? peki biz bunu neden yapıyoruz? Örnek:20$ a aldığımız bir ürünü neden size 20$ a satalım? bunu yapmamız için ne sebep var? küçük büyük seçmeden herkesin mesajlarına neden cevap vererek zaman harcıyoruz? orada harcadığımız zamanı neden kendimize yada başka işimize ayırmıyoruz? Çalışmazsanız herhangi bir iş yapmazsanız bir geliriniz olurmu? İhtiyaçlarınız ödemeleriniz nasıl karşılarsınız bir geliriniz olmazsa? kendinize hiç soruyormusunuz bu coder bunu neden parayla satıyor diye? Gider birinden satın alırsınız dolandırılırsınız gider birinden satın alırsınız ürün teslim edilmez günlerce. Peki ben bunu neden dinliyeyim senden 20 dk boyunca?

Çünkü para kazanmak için girdiğimiz bir iş bu. Bu ürünleri size aldığımız fiyatdan vermemiz mümkün değil. bu kadar uğraşın bir karılığı olmalı değilmi. o şu kadara satıyor bu bu kadar a satıyor. neden şukadar alıyorsun demekte doğru değil. herkesin kendine göre bir planlaması vardır ve bunun üzerinden hareket eder. kimi otomatik teslim eder veya her mesaja cevap verir en kısa sürede teslim eder, kimi 3-5 gün sonra teslim eder, kimi de birazdan der bakarsın dolandırılmışsındır bile. sizde seçimlerinizi buna göre yapın.

Bunları 30 saniye kafanız da düşünün zaten sonrasında bidaha düşünmeyeceksiniz böyle şeyleri bahsi bile olmayacak.

Hahah dandik basit bir php scripti 30 dakikada kurup haftalarca demek de keriz kandırmak dışında başka bir şey değil.O sitenizi 30 dakikada aynısını kodlarım satarım hatta millete.

Asıl amacınız para başka bir şey değil.20 dolarlık şeyden para kazanmak istiyorsunuz olayınız bu.Saçma sapan cevaplarla milletin aklını karıştırmayın.

1 hour ago, YahyaBey005 said:

Hahah dandik basit bir php scripti 30 dakikada kurup haftalarca demek de keriz kandırmak dışında başka bir şey değil.O sitenizi 30 dakikada aynısını kodlarım satarım hatta millete.

Asıl amacınız para başka bir şey değil.20 dolarlık şeyden para kazanmak istiyorsunuz olayınız bu.Saçma sapan cevaplarla milletin aklını karıştırmayın.

dandik? 30 dk? ya abim allah aşkına türkiyede havalar ısındı herhalde başına sıcak mı geçti yoksa covid oldun da havalemi geçiriyorsun. gelmiş boş boş konuşuyorsun.
evet PHP script ama o php scriptin içindeki otomasyon senin beyninden kat kat fazla çalışıyor. sadece user bölümü değil. onun admin bölümündeki sistem senin hayal gücünün çok ötesinde.
şimdi boş boş konuşmayı bırak işine bak. websitesi yönetimini bi host alıp içine dosya atmaktan ibaret olduğunu düşünüyorsan git yüzünü yıka bi açılırsın.
ts3 sunucusu kurmayı da linüx kullanmak sanıyorsan phpinfo() kodu senden daha akıllı demekki.
hadi naş şimdi

Edited by PlayerAim

6 minutes ago, PlayerAim said:

dandik 30 dk? ya abim allah aşkına türkiyede havalar ısındı başına sıcak mı geçti yoksa covid oldun da havalemi geçiriyorsun. gelmiş boş boş konuşuyorsun.
evet PHP script ama o php scriptin içindeki otomasyon senin beyninden kat kat fazla çalışıyor. sadece user bölümü değil. onun admin bölümündeki sistem senin hayal gücünün çok ötesinde.
şimdi boş boş konuşmayı bırak işine bak. websitesi yönetimini bi host alıp içine dosya atmaktan ibaret olduğunu düşünüyorsan git yüzünü yıka bi açılırsın.
ts3 sunucusu kurmayı da linüx kullanmak sanıyorsan phpinfo() kodu senden daha akıllı demekki.
hadi naş şimdi

@KillThemAll190 TL satıyor sen nie 219 TL Sadece Bi oto teslimatın var başka bişeyin yok sabo daha mantıklı 2 3 senedir güvenilir bayim sabo ❤️

6 minutes ago, Beyiniz3838 said:

@KillThemAll190 TL satıyor sen nie 219 TL Sadece Bi oto teslimatın var başka bişeyin yok sabo daha mantıklı 2 3 senedir güvenilir bayim sabo ❤️

aynen bak adam o fiyata satıyormuş ordan al..
ama bu adam gibi de yalaka olma. canı sıkıldıkça gelir abi abi der sonra gelir burda beni kötüler. hey allahım kaç yaşındaki cocuklarla uğraşıyoruz ya
gelir burda bayim sabo der her ay gelir abi senden alacam ben sabo cevap vermiyor ilgilenmiyor diye atar tutar. ama abartısız her ay yapar bunu bi geçen ay gelmemişti ama duramadı bu ay yine geldi.

image.png.88dac8e0d41bae291113d43fdb36d093.png

Edited by PlayerAim

36 minutes ago, PlayerAim said:

aynen bak adam o fiyata satıyormuş ordan al..
ama bu adam gibi de yalaka olma. canı sıkıldıkça gelir abi abi der sonra gelir burda beni kötüler. hey allahım kaç yaşındaki cocuklarla uğraşıyoruz ya
gelir burda bayim sabo der her ay gelir abi senden alacam ben sabo cevap vermiyor ilgilenmiyor diye atar tutar. ama abartısız her ay yapar bunu bi geçen ay gelmemişti ama duramadı bu ay yine geldi.

image.png.88dac8e0d41bae291113d43fdb36d093.png

Çocuk dediğin seni yatırır altına alır her gördüğüne çocuk deme boş yapma zırlama sende kazık kadar adamsın ama aklın gelişmemiş Bi tane otomatik teslimatın var die hava atma 219 lira yapma iyi demi haydi şimdi uza hadi koçum 

14 minutes ago, Beyiniz3838 said:

Çocuk dediğin seni yatırır altına alır her gördüğüne çocuk deme boş yapma zırlama sende kazık kadar adamsın ama aklın gelişmemiş Bi tane otomatik teslimatın var die hava atma 219 lira yapma iyi demi haydi şimdi uza hadi koçum 

Senin aklın gelişmiş mi de burda adama laf yapıyorsun ? Tüm bayilere sabo daha iyi demekten başka bir vasfın yok. İsteyen istediği bayiden alır burda hiç bir bayi gelip size zorla benden satın alacaksınız gibi şeyler söylemiyor istediğin bayiden gidip alabilirsin.