Jump to content

VipMax adlı bayii

aesthxd

Recommended Posts

merhaba ben VipMax adlı bayii'ye 165tl ödeme yaptım ve sonrasında ondan geri cevap alamadım parayı attıgımda üyelik oluşturuyorum dedi ve bir daha da yazmadı tedirgin oluyorum yardım edecek biri var mı bu konu hakkında

lütfen haksızsın tarzı şeyler söylemeyin 5-6 dakika içinde atacagım dedi ama dün saat 18:30dan beri yok

5 minutes ago, Efecan677 said:

Open an account from btc turk and confirm, you can get the cheat 2 days after making a deposit

still consult megacheats about vipmax before buying

I want my money back even if I don't get the cheat

2 minutes ago, KillThemAll said:

Eğer bu sitede bayi rolü olan birinden ürün aldıysanız ve dolandırıldıysanız @MegaCheats 'e durumu bildirin. Herkes birileri tarafından dolandırıldım diyor ama o kişiye o rolü veren adamın bundan haberi olmuyor.

akşamı bekliyorum belki o zaman gelip verir yanlış anlaşılma olmasını da istemiyorum sitede vipmax hakkındaki konulara baktım guvenilir diyorlar ama bana gelince olur zaten hep boyle seyler eğer akşamda alamazsam megacheats'e durumu bildirecegim teşekkür ederim sabo 

çeviriye gir başına gelenleri yaz ingilizcesini megacheatse gönder

almakta zorluk çekersen yardımcı olurum benim hileyi de verebilirim sana

sana önerim kendine özel bir bitcoin hesabı açman bu zamanda kimseye güven olmuyor

11 minutes ago, Efecan677 said:

çeviriye gir başına gelenleri yaz ingilizcesini megacheatse gönder

almakta zorluk çekersen yardımcı olurum benim hileyi de verebilirim sana

sana önerim kendine özel bir bitcoin hesabı açman bu zamanda kimseye güven olmuyor

teşekkür ederim dostum 

5 saat önce, aesthxd dedi ki:

merhaba ben VipMax adlı bayii'ye 165tl ödeme yaptım ve sonrasında ondan geri cevap alamadım parayı attıgımda üyelik oluşturuyorum dedi ve bir daha da yazmadı tedirgin oluyorum yardım edecek biri var mı bu konu hakkında

lütfen haksızsın tarzı şeyler söylemeyin 5-6 dakika içinde atacagım dedi ama dün saat 18:30dan beri yok

eğer kartla satın almak istiyorsanız, @Hepsini öldürden rahatlıkla satın alabilirsiniz, güvenilirdir. kendisinden alışveriş yapmış biri olarak söylüyorum bunu. birazcık geç döner ama işini harika yapan bir insan. 

18 minutes ago, SIGNIA said:

eğer kartla satın almak istiyorsanız, @Hepsini öldürden rahatlıkla satın alabilirsiniz, güvenilirdir. kendisinden alışveriş yapmış biri olarak söylüyorum bunu. birazcık geç döner ama işini harika yapan bir insan. 

teşekkür ederim dostum düşüneceğim

On 6/18/2021 at 1:05 PM, aesthxd said:

Tarafımıza 165 Tl Yapılmış bir ödeme bulunmamaktadır. 

Ayrıca kimsenin de dolandırıldığı yok Biliyorsunuz belki hastanede çalıştığım için covid ten dolayı giremedim. Bundan Dolayı Kusura bakmayın Hakkınızı Helal edin. Pazartesi günü Forum Sistemi ve otomatik teslimat sistemine geçilecektir.. Kart İle ödeme vb bir çok ödeme sistemi eklenecektir. 

İleri geri konuşan bazı beyinsizlere inat devam edeceğiz.  Otomatik sisteme geçilecektir.

Bizim Burada Yıllarımız var kimsenin Hakkı Kalmadı kalmayacak bizde. 

Ne bayiler ne gereksiz insanlar gelip geçti biz hep buradaydık burda da olmaya devam edeceğiz. 

Pazartesi günü  Binlerce ürün ve içerikle görüşeceğiz inş.

1 hour ago, VipMax said:

Ayrıca kimsenin de dolandırıldığı yok Biliyorsunuz belki hastanede çalıştığım için covid ten dolayı giremedim. Bundan Dolayı Kusura bakmayın Hakkınızı Helal edin. Pazartesi günü Forum Sistemi ve otomatik teslimat sistemine geçilecektir.. Kart İle ödeme vb bir çok ödeme sistemi eklenecektir. 

İleri geri konuşan bazı beyinsizlere inat devam edeceğiz.  Otomatik sisteme geçilecektir.

Ne bayiler ne gereksiz insanlar gelip geçti biz hep buradaydık burda da olmaya devam edeceğiz. 

Şimdi satın almak istesek hemen teslim edermisiniz bysaboya ulaşamıyorum da 

57 minutes ago, VipMax said:

size yaptığım ödemenin ekran görüntüleri bulunuyor ve hileyi almadığım halde o parayı bana atmadınız eğer isterseniz bütün discorddaki ekran görüntülerini buraya atabilirim size discorddan çok yazdım ve siz dönüş yapmadınız aşı olduysanız bana bunun haberini verebilirdiniz ben sizin işinizi veya aşı olduğunuzu nereden bileyim? eğer küçük bir bilgilendirme mesajı atsaydınız şuan profil fotoğrafınızın altında Members değil Resellers yazardı.

hile istemiyorum sadece ben emeğim olan paramı istiyorum 

10 minutes ago, aesthxd said:

size yaptığım ödemenin ekran görüntüleri bulunuyor ve hileyi almadığım halde o parayı bana atmadınız eğer isterseniz bütün discorddaki ekran görüntülerini buraya atabilirim size discorddan çok yazdım ve siz dönüş yapmadınız aşı olduysanız bana bunun haberini verebilirdiniz ben sizin işinizi veya aşı olduğunuzu nereden bileyim? eğer küçük bir bilgilendirme mesajı atsaydınız şuan profil fotoğrafınızın altında Members değil Resellers yazardı.

hile istemiyorum sadece ben emeğim olan paramı istiyorum 

Hile almak için saatlerce cevap vermelerını beklıyoruz sankı beleş verıyorlar sonucta burda müşteriyizi az buzda degıl 200 tl verıyoruz ama sonuc sabahdan aksama kadar beylerımız cevap versinde hile alalım dıye beklıyoruz

1 minute ago, vmodzula8 said:

Hile almak için saatlerce cevap vermelerını beklıyoruz sankı beleş verıyorlar sonucta burda müşteriyizi az buzda degıl 200 tl verıyoruz ama sonuc sabahdan aksama kadar beylerımız cevap versinde hile alalım dıye beklıyoruz

katılıyorum 

vipmax dolandırıcı kardeşim almayın ondan ben 1 hafta oldu ne para geldi bana nede bana geri döndü 1 haftadan sonra yazdı bana işim vardı dönüş yapamadım dedi mk ozaman neden parayı alana kadar takırtakır yazdın paradan sonra 1 hafta yazmadın

9 hours ago, vmodzula8 said:

9 hours ago, aesthxd said:

katılıyorum 

ee güzel kardeşim burada  @PlayerAim bas bas bağırıyor; otomatik teslimat, kimseyle muhatap olma öde anında kullanmaya başla diye siz bunu göre göre cevap vermeyen zamanında teslim etmeyen adama gidiyorsanız kusura bakmayın arkadaşlar bu sizin suçunuz. bu adam geldiğinden beri playeraim den alıyorum ve çok şükür bu güne kadar 15 dakikayı geçmedi teslimatı. 15 dakika olanda yoğunluktaki sotok sıkıntısından düşünün adam yoğunluk var diyor 1 hafta teslim etmiyor. playeraim yogunluk var diyor 15 dakika sonra teslim edebiliyor onun dışında ne zamans atın almsak anında teslim ediliyoo sormuyom bile adama stok varmı onlinemisın diye giriyom siteye ödeme yapıyom hoop otomatik telim ediliyor. ne uğraşacam bu kendini bilmez yalancılarla hok orda çalışıyom yok dedem öldü yok bilmem ne. dediğim gibi suç sizde bu biipmax de değil xD

• Like 1

18 dakika önce Dark1903 dedi ki:

bende ordan aldım ağa sabo hilem falan yalan adam stok varmı diyorum 4 gün sonra var diyor aq malı 

en iyisi@PlayerAim

dostum güvendiğin bir bayiden alışveriş yapabilirsin, fakat bu başka bir bayiyi kötülemen gerektiği anlamına gelmez. kusura bakma da sabo bu formda ki en iyi bayilerdendir. adamın tek işi mega da mı sanıyorsunuz? yoğun olmasa zaten anında döner, biraz anlayış sadece. zaten yakında o da oto teslimata geçeceğini söylemişti. ben sabodan yapıyorum alışverişimi ve gayet memnunum. onun sayesinde gönül rahatlığı ile alabiliyorum ürünü.

Edited by SIGNIA
  • Like 2

Buranın adam akıllı iki tane bayisi var Bir Ben diğeri sabo. 
herkesin bazı eksileri artıları olabilir bunlara karar verecek olan müşteridir. ikimizde elimizden geldiğinin en iyisini yapmaya çalışıyoruz.
Bizi destekleyen her üyeye teşekür ederim, başkasını tercih edeni bilmem ama bizi tercih eden herkes farkımızı görmüştür mutlaka. 

• Like 1

12 hours ago, PlayerAim said:

Buranın adam akıllı iki tane bayisi var Bir Ben diğeri sabo. 
herkesin bazı eksileri artıları olabilir bunlara karar verecek olan müşteridir. ikimizde elimizden geldiğinin en iyisini yapmaya çalışıyoruz.
Bizi destekleyen her üyeye teşekür ederim, başkasını tercih edeni bilmem ama bizi tercih eden herkes farkımızı görmüştür mutlaka. 

Kazık farkınızı gördük evet